Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisen törrötävät nännit.

Tapasin tässä hieman yli 60 v naisen jolla on nuorekkaat ja pyöreät rinnat. Se mikä ihmetyttää että nännit on jatkuvasti pystyssä, kuin sokeripalat. Näkyy hyvin paidan läpi. Hänellä ne ovat siis pystyssä ilman kiihottumistakin. En ole ennen huomannut että naisellanolisi nännit pystyssä koko ajan. Ei silti, nätin näköistä.
101087
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

No niinkun varmaan ymmärrät, nännejä on aika paljonkin erilaisia. Eri kokoisia, värisiä ja joiölakkn on esillä koko ajan ja jollain tulee esille vain kylmässä tai kiihottuessa. Riippuu myös jonkin verran siitä onko imettänyt lasta.
Nauti naisesi nänneistä ja kehu niitä hänelle niin ehkä saat naisen helpostikin lämpenemään.

Äänestä
  • Suorastaan palvon. Mielellään hän antaakin rintojaan hiplata. En tosiaan ole nähnyt ennen kuin sellaisia rintoja joissa nännit pehmenee välillä.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Suorastaan palvon. Mielellään hän antaakin rintojaan hiplata. En tosiaan ole nähnyt ennen kuin sellaisia rintoja joissa nännit pehmenee välillä.

    Ööö...kehari

    Äänestä

Mulla nännit usein kovat . Ihanaa nuoret pojat haluu imee niitä . Sksipä käytän ihomyötäistä paitaa. Se kiihoittaa monia poikia. mun ikä 48v

Äänestä
  • Buaahaa mikä hupiakka Buaahaa

    Äänestä

  • Myös vanhempaa miestä kiihoittaa nöpöttävät nännit😋

    Äänestä

  • Anonyymi00036 kirjoitti:

    Myös vanhempaa miestä kiihoittaa nöpöttävät nännit😋

    Pöperö maijan löpinöitä

    Äänestä

Kyllä olen törmännyt yli 70v rouvillakin liki täydellisiin rintoihin.

Äänestä
  • Tähdelliset rinnat ovat ne, jotka pitävät kosketuksesta.

    Äänestä

  • Vain unelmissas fossiili

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tapasin tässä hieman yli 60 v naisen jolla on nuorekkaat ja pyöreät rinnat. Se mikä ihmetyttää että nännit on jatkuvasti pystyssä, kuin sokeripalat. Näkyy hyvin paidan läpi. Hänellä ne ovat siis pystyssä ilman kiihottumistakin. En ole ennen huomannut että naisellanolisi nännit pystyssä koko ajan. Ei silti, nätin näköistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu