Aloitusta ei kommentoitu rumasti, mutta tuota naisen genitaalihaava-aloitusta kommentoitiin? Naisviha kukkii taas vaihteeksi.
Miksihän miehen vehkeen kokoa käsittelevää
Anonyymi-ap
11229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aihetta on käsitelty niin paljon. Ei ketään tervejärkistä kiinnosta nuo avaukset. Elämässä on niin paljon tärkeämpiä asioita kuin sukuelimet.
Kertoo kaiken tarpeellisen, että kommenttini, jossa mainitsin palstan olevan naisvihaa täynnä ja yp katsoo sitä läpi sormien, poistettiin...
Jep huomasin saman naisia täällä saa haukkua kyllä mutta tästä naisvihakarusellista ei saa mainita- säälittävää..
Olen kaiken lisäksi saanut sieltä ylläpidon puolelta vastauksen vastaavaa asiaa koskien, että täällä on tällainen sananvapauden eetos että asiansa saa esittää myös kärkevästi
Ja sitten tarjoavat mahdollisuuden ilmoitaa postaukset, jotka menevät tämän alle:
"Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa, ahdistelevaa tai muuten kiellettyä Suomen lain nojalla."
Tämä paikka on oikeasti ihan hirveä. Täältä on pakko vain jättäytyä jossain vaiheessa pois, oli ikävää taikka ei...
Ylläpito ei vaan suostu myöntämään, että suomi24 ei pyörisi päivääkään ellei täällä halvennettaisi naisia aamusta iltaan- vastenmielinen läävä tämä on, missä todellinen sananvapaus on pelkkä vitsi, kai nämä kumartaa jollekin oikeistohenkiselle ideologialle
Niinpä. Ei muulla väliä kuin sillä, että mainostajat tuovat rahaa.
Täällä kyllä halvennetaan kaikkia, ja se on ihmisten pahoinvointia. Joskus voisi pysähtyä miettimään, miksi joku, joka voi huonosti, valitsee minkäkin paikan ja hetken ja tilanteen, johon sen oksentaa. Luulen, että kokee sen itselleen turvalliseksi, ja siksi oksentaa sen sinne, eikä jonnekin muualle, missä joutuisi liian kovan vastuksen eteen ja tajuamaan, ettei näin, ja kokemaan sitä häpeää toiminnastaan. Joskus haluan leikitellä ajatuksella, että sen pahiten haukkuja sisällä on itkevä pieni ihminen, jolla ei ole paikkaa edes itsessään, sitä sisintään kohdata, niin tarvitsee väylän johon sen toisessa, siedettävässä muodossa projisoida...Kunhan taas vaan mietin. Toisaalta, voihan olla ihan puhdasta tyhmyyttä ja kusipäisyyttä, ja joku taas ehkä ajattelee, että mikä tahansa huomio on parempi, kuin ei ollenkaan. Yksi asia on hyvä muistaa. Jokainen on ja voi olla vastuussa, vain omista tunteistaan.
Minä en edes avannut sitä naisen aloitusta, joten en voinut tietää että kyse oli naisen genitaalijutusta. Siinä sanottiin että haava "siellä" otsikossa. Olisi voinut olla mieheltäkin. En avannut, koska se ällötti. Ei kiinnosta muiden sairaudet. Todella vastenmielisiä aiheita näillä potiIailla täällä.
Huvittavinta on, että pahin naisvihaaja kuvittelee vihaansa miehiä. On tämä klovnien paikka pitkälti.
Eri asia. Elimen koko ja haava piIIussa. Ei voi verrata.