Vuokrasta kun alkaa jäädä käteen vähän päälle 400

aktiivisuudet loppu siihen.
5291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Montaako kämppää vuokraat?
Vieläkö on niistä lainaa jäljellä.

Äänestä

Vau, aloittaja ottaa ison siivu itselleen. Ei ihme, että vuokrat korkealla!

Äänestä
  • Ei työttömänä korkeita vuokria ole ellei 500 euroakin yhdelle ole tarpeeksi.

    Äänestä

Aloittajalla on erittäin paljon ongelmia ja asiansa ilmaisu on yksi eikä varmastikaan pienin niistä.

Äänestä

Onkohan aloittaja kenties iltasanomissa jonkinlaisissa "töissä"?
"Haitalliset asenteet vaivaavat yli 55-vuotiaita työntekijöitä" - otsikosta voisi ymmärtää, että vanhempaa väkeä vaivaavat haitalliset asenteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

aktiivisuudet loppu siihen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu