Suomalaista junttiutta parhaimmillaan

Peter Franzén näyttää, miten oluttölkkiä voi käyttää saunassa suku­kalleuksien peittämiseen – näin uusi miljoona­projekti esittelee Suomea maailmalle https://www.is.fi/digitoday/esports/art-2000009943337.html
Kehutaan miten saunotaan ja ryypätään
Josta johtuu suurinosa väkivallasta
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Peitän munani uudella olut tölkillä
Tarpeeksi niitä juotuani se ei enää seisokkaan

Äänestä
  • Olen niin kännissä ettei pelaaminenkaan onnistu

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Peter Franzén näyttää, miten oluttölkkiä voi käyttää saunassa suku­kalleuksien peittämiseen – näin uusi miljoona­projekti esittelee Suomea maailmalle https://www.is.fi/digitoday/esports/art-2000009943337.html
Kehutaan miten saunotaan ja ryypätään
Josta johtuu suurinosa väkivallasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu