Moi! Oon 12v tyttö joka on harrastanut kepsuja 3v, ja etsin kepparikavereita, jotka olisivat kiinnostuneita keppareista, kuten minä.
Olisi myös kivaa perustaa jonkinlainen kepparikerho, minne voisi tulla halukkaita. Itselläni on kaksi kepparia, ja olen tilannut esteet ja muita tarvikkeita, joten niitäkin olisi minulta ainakin jonkin verran, toki aina olisi parempi jos sinullakin olisi.
Asun itse Oulaisissa (Oulainen) , mutta esimerkiksi Ylivieskasta tai muualta pääsisi helposti meille, (ellet itsekin asu täällä) sillä itse en luultavasti pääse muualle ilman, että vanhempamme juttelevat ensiksi esim. Viesteillä.
Olisi myös kivaa vaihtaa puhelinnumerot esimerkiksi snapchatissa, sillä esimerkiksi jos pidämme kerhoa, olisi hyvä pystyä sopimaan siitä esimerkiksi whatsapissa, jos sinulla se on.
Sinänsä minulle ei ole iällä väliä, mutta olisi kiva jos olisit suurinpiirtein samanikäinen kuin minäkin, muttei eroavaisuus niinkään haittaa. Ei ole väliä, Oletko tyttö vai poika.
Asun itse kerrostalossa, mutta taloni pihalla on aika/todella suuri nurmikkoalue, ja talostani abt. 300metriä, löytyy maastoa. Joten tunneilla olisi mahdollista myös maasto.
Jos joku haluaa, voisin myös pitää erikseen yksäreitä, kaksareita yms tunteja teille.
Toivottavasti kiinnostuitte!:)
Kepparit / kepparikaverit!
Anonyymi-ap
1
468
Vastaukset
- Anonyymi
Minä olisin hyvä kaveri sinulle
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3333953Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283600Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku52312- 1121714
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181658Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241359Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit102975Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j144973Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79885- 86791