Mitä ihmettä sulle on tapahtunut?

Ethän sä toki koskaan ole mikään kaunotar ollut. Semmoista se on kun kukaan ei huoli.
25750
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Minut huolii monikin joten aika vaikea omia tuota.

Äänestä
  • Luulo ei ole tiedon väärti.

    Äänestä

  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    🍑 ­N­y­m­­f­o­­­m­­­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#180733081

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kiitos, ei ole tarvetta kelvata kenellekään.

Äänestä

Sanoja ja tekoja ei saa otettua takaisin. Se on hyvä sinunkin muistaa.


-sivusta

Äänestä
  • 👍👌👌👌

    Äänestä

  • Mitä sanoja ja tekoja on ollut?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Mitä sanoja ja tekoja on ollut?

    Ei varmaan mitään mutta itselleen voi uskotella mitä vain.

    Äänestä

Äläs nyt. Käy hakemassa ärrältä vähän keppanaa niin kaunistuu jokainen, jopa oma pärstä kun tarpeeksi kittaa

Äänestä

Eipä ole niin tullut kuultukaan. Kiitoksia kaverille.

Äänestä
  • *luultuakaan

    Äänestä

Mitähän sulle on tapahtunut kun päivä toisensa jälkeen ylität torakkamaisuudessasi sen mitä olet edeltävinä aikoina torakkamaisuudessasi ylittänyt....

Äänestä

Saitko eilen pakit naiselta kun nyt trollailet täällä

Äänestä
  • Jatkoa.. pakit vielä menee mutta jos olet ihastunut niin se on ikävää

    Äänestä

Up

Äänestä

Miltä tuntuu olla narsisti? Minustako näyttää vähän siltä, että aloittajaa ei kukaan huoli, eikä mikään ihme 😅

Äänestä

Kyllä on lapsellinen tytteli joka näitä kirjoittaa. Luuletko tämän olevan joku face kun keräät jotain typeriä katselukertoja?
Taitaa olla aivot tosi kehittymättömät tällä Ap:lla!

Äänestä
  • Ei taida aloittajaätmi mennä tyttelistä edes pussi päässä vaikka haaroissa vähemmän kuin monella leidillä

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Ei taida aloittajaätmi mennä tyttelistä edes pussi päässä vaikka haaroissa vähemmän kuin monella leidillä

    🤣🤣🤣

    Äänestä

Oletko se lesbo jota kukaan ei huoli?

Äänestä
  • Toi on selkeästi miehen kirjoittama.

    Äänestä

Kauniina saa ohimenevää kiinnostusta ja kuluneena sekä rumana sääliläheisyyttä. Eli onko mielestäsi kiinnostuksen lajeissa mielestäsi jotain eroa?
Ainoa mikä merkitsee on aito elämä jota harvoin täällä kylillä eteen tulee.
Sun mielipiteessä muita ihmisiä kohtaan löytyy nämä kaikki jos saat kopin mitä tarkoitan.

Äänestä

Onneksi tiedän mitä on tapahtunut! #π√[^}∆
Ja melko pian tietää, muutkin ja ammuu kaikuu kausi 😂

Äänestä

Ai sä et tiedä mun exää. Aika tavoiteltu on, mutta minä jätin sen.

Äänestä

Aloittaja tarvitsee terapiaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ethän sä toki koskaan ole mikään kaunotar ollut. Semmoista se on kun kukaan ei huoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu