Se kiusaa, joka tykkää!
Tykkäät minusta ihan hirveästi mies
Anonyymi-ap
13454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Millä tavalla sinua on kiusattu?
Haukkumalla.
Millä tavalla on haukuttu?
Ehkä sillä kiusaamisen laadullakin on merkitystä jos tykkäämiseen en liittyy
Onko sulla kaikki hyvin? Kukaan normaali ei kiusaa. Ai mut sehän on nykyään voimaannuttavaa kun voi kiusata!
Niinhän mä tykkäänkin. Kiusaamiseni johtuu peloistani ja se on muodoltaan passiivista käyttäytymistä. Aktiivisesti en ihastukseni kohdetta voisi ikinä haukkua.
Hullulla halvat huvit.
Kyllä pätee ennen kaikkea tämän lapsekkaan miehen juttujen uskomiseen ekstraluulojen kera…
Ja mikä tämä vasemman jalan kalossin kehittelemä superteoria oikein oli toisinpäin? Huonosti stemmaa, mutta jos tarinan vastaanottajat ei ole itse mitään filosofisia pohdiskelijoita, niin juu juu justiinsa kun onkin niin tun loogista
Keskusteletko peilin kanssa? Onko siellä muitakin katsomassa samaa peiliä?
J
0
0
Kiusoittelu ja kiusaaminen ovat kaksi eri asiaa. Jos sinua kiusataan, se ei ole kiinnostuksen merkki. Jos taas kiusoitellaan, niin henkilö voi ollakin kiinnostunut tai sitten on vaan luonteeltaan sellainen, että tykkää kiusoitella kaikkia.
Yhyyyy! Niin tykkäänkin! Sun vika kun oot niin ihana!