Aletaan joukolla ensikesänä ,ikäån tai sukupuoleen katsomatta Skeittailemaan ja tehdään Forssasta Skeittailun keskus.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Igan muitten kiusaksi ensikesänä tämä ikinuori kokeilee Skeittauksen hurmaa,ja liikkuu kaupungillaSkeittilauta selässä,et paheksukaa ja voivotelkaa vapaasti.
- Anonyymi
Noille kielimaistereille ,tuo igan oikeesti,ihan no sormi iipsu kosketusnäytöllä kääkkääk.
- Anonyymi
Vai aikoo vanha mopoileva kääkkä ryhtyä skeittaamaankin. Muista sitten ottaa mukaan wanhanajan stereoradiomötikkä olalle oikein ameriikanmalliin möykkäämään. Tasapainon vuoksi se olisi hyvä sitoa ruumiiseen kiinni valjailla. Sillä meteliä pitää tuottaa muutenkin kuin piereskelemällä.
- Anonyymi
Anteeksi vain viellä ei mikään ruumis olla mihin tavaroita kiinnittelee vaan Skuuttaileva ikinuori.Harmi,kun ei Forssaan näy mitään sisätiloihin tulevaa Skeittipaikkaa tulevan missä talvellakin se onnistuisi.
- Anonyymi
äitee viskas skede laudan roskiin 2012 mistähän tollaisia edes nykyään saa muuten kuin varastamalla
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092280Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???23903- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha563816- 82718
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 57571