Oon lukenu täältä et moni mies tykkäis lihavasta naisesta. Samoten rintojen rakastajista lukenut.
Näin varattuna ja kokemattomana rintojen antaminen käsiteltäväksi jollekkin houkuttais. Mut jotenkin ujostuttaa. Varmaan tää et varattuna haaveilen tälläsestä tuo ison osan siitä ujoudesta. Tosin en ole muutenkaan monen miehen kanssa ollut...
Jotenkin tuntuis ihanalta kokea rintojen kautta saatu orgasmi. Kutkuttavalta tuntuis vieras mieskin. Niin väärältä tuntuu tämä ajatus.
Lihava ujohko nainen haaveilee
30
1398
Vastaukset
- Anonyymi
Ahh, kalu rintojen välissä on niin ihanaa. Ja ne terskan lipaisut siinä työntöjen välissä…
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18074205E
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Tuttuja ajatuksia näin miehenä. Varattuna samalla houkuttaa mutta myös ujostuttaa lähteä mitään toteuttamaan. Mielelläni toteuttaisin kaikenlaista avovaimoni kanssa, mutta avovaimo ei oikein näytä ymmärtävän seksistä ja leikeistä mitään ja rinnat on liian herkät ettei niitä saa koskea lainkaan. Hyvä jos edes halata saa. Joskus kauan sitten sain imettyä hänelle rinnoista orgasmin. Nyt en saa edes häntä itseänsä koskemaan niitä esimerkiksi nännipumpuilla. Minä nauttisin kun saisin rakastellessa ja muutenkin pitää rintoja hyvänä ja oi voi kun saisi sellaisen kenestä olisi mistä ottaa kiinni.
Ujo olen minäkin ja ymmärrän varautuneisuuden mutta sitten kun lämpenee ja luottaa, alkaa kyllä juttu luistamaan ja kekseliäisyydestä ei ole sänkyhommissa ollut koskaan pulaa. Se siinä onkin kun harmittaa vain yksin miettiä kaikenlaista mitä haluaisi kokeilla vaikka avovaimolla vastaus on kaikkeen ei. Ei mene nallekarkit tasan.
Omiin fantasioihin kuuluu mm. kolmas pyörä naiselle, rinnoilla leikkiminen niin että niistä tulisi maitoa, tai sen voisi feikata ja esimerkiksi vaniljakastikkeella leikkiä että se on toisen miehen siemennestettä jota saa nuolla pois. Sitten tietysti leikit joissa rinnat olisivat melkein esillä jossain julkisella paikalla. Ei ihan tarjottimella mutta niin että nännit esimerkiksi töröttäisivät kankaan alla. Kommentistasi tuli mieleen että jos me sattuisimme seurustelemaan ja pitäisit varattuna siitä että vieras mies nauttii rinnoistasi, olisi hyvin jännittävää kun saisit luvan kanssa antaa jonkun toisen miehen selkäni takana hyväillä rintojasi. Nuokin ovat vain jäävuoren huippu.- Anonyymi
ja noin on taas palstahäirikön viesti ilmoitettu poistettavaksi.
- Anonyymi
Mä tykkään ihan itekkin puristella ja hiplailla omia tissejäni ja siis en ees välttis eroottisessa mielessä, vaan kun se myt tuntuu hyvältä ja kivalta.
-ap - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä tykkään ihan itekkin puristella ja hiplailla omia tissejäni ja siis en ees välttis eroottisessa mielessä, vaan kun se myt tuntuu hyvältä ja kivalta.
-apKiinnostaisiko sinua luvan kanssa harrastaa salaista pikkukivaa esimerkiksi noiden muiden tähän ketjuun kirjoittaneiden kanssa? Näin ihan hypoteettisesti kysyen tilanteessa jossa me seurusteltaisiin, vai kiihottaako enemmän sellainen että lupaa pikkukivalle ei ole, kuten nyt miehesi kanssa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiinnostaisiko sinua luvan kanssa harrastaa salaista pikkukivaa esimerkiksi noiden muiden tähän ketjuun kirjoittaneiden kanssa? Näin ihan hypoteettisesti kysyen tilanteessa jossa me seurusteltaisiin, vai kiihottaako enemmän sellainen että lupaa pikkukivalle ei ole, kuten nyt miehesi kanssa?
En oikeen tiiä et mikä ois se mitä haluan. Kovasti haluan mut onkonse sit oikein. Oiko se luvan kanssa sit millasta. Mitäs jos ei saakkaa lupaa mieheltä. Kyllähän se salainen pikkukiva taitaa enemmän kiihottaa. En tiiä oon tosi ristiriitaisissa fiiliksissä tän kaiken kanssa. Varsinkin kun en oo ees ikin ollu mikää vieraalla miehellä kävijä ylipäätään. En oo ees yhdenyön juttui harrastanu koskaa. 🤭
Kiva aloitus, miehenä ihan samoja ajatuksia herännyt. Salaista pikku kivaa nautiskella keskenään samassa tilanteessa olevan kanssa. 🤭
- Anonyymi
Nimenomaan salaista pikkukivaa. Mut omatunto kolkuttaa jo ajatuksestakin. Mitä enemmä aattelen asiaa et joku imis mun rintoja kuin viimeistä päivää ja nauttisi mun isosta koosta yli kaike, se ajatus saa mut niin kiimaiseksi.
-ap - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nimenomaan salaista pikkukivaa. Mut omatunto kolkuttaa jo ajatuksestakin. Mitä enemmä aattelen asiaa et joku imis mun rintoja kuin viimeistä päivää ja nauttisi mun isosta koosta yli kaike, se ajatus saa mut niin kiimaiseksi.
-apTule vaan ihan vapaasti käymään niin imen ja leipon sinun rintoja naiset pitävät siitä sit olisi sopiva hetki naida päälle. Ei kun laita viesti ja tule niin saat nauttia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nimenomaan salaista pikkukivaa. Mut omatunto kolkuttaa jo ajatuksestakin. Mitä enemmä aattelen asiaa et joku imis mun rintoja kuin viimeistä päivää ja nauttisi mun isosta koosta yli kaike, se ajatus saa mut niin kiimaiseksi.
-apKyllä Naisessa pitää olla sitä jotain josta ottaa kiinni ja puristaa ;)
Mahtava peräsin ja pulleat purjeet, eikös sitä laulussakin niin sanota? Anonyymi kirjoitti:
Nimenomaan salaista pikkukivaa. Mut omatunto kolkuttaa jo ajatuksestakin. Mitä enemmä aattelen asiaa et joku imis mun rintoja kuin viimeistä päivää ja nauttisi mun isosta koosta yli kaike, se ajatus saa mut niin kiimaiseksi.
-apIso koko on hyvä, olis ainakin mistä ottaa kiinni ja hyväillä. Vai ajatus saa jo kiimaseksi, olis kiva jutella lisää sun kanssa aiheesta. 😘
Kuulostaapa ihanalle, tykkäisin todella paljon salaisesta ystävyydestä jossa pääsisi nauttimaan ihanista isoista tisseistä täysin estoitta. Muutakin nautinnollista toki, luotettavasti ja turvallisesti. Mikäli aloittaja olet pks, tule juttelemaan treffien puolelle niin tutustutaan rauhassa.
Voisin tulla kutkuttamaan sinua. Missä asut
- Anonyymi
Hämeenlinnan tienoolla asuskelen.
- Anonyymi
Hei mistäpäin olet ja minkäs ikäinen rouva.ota yhteyttä olen 55v mies
- Anonyymi
Hämeenlinnan tienoo...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hämeenlinnan tienoo...
Miten sinuun saisi yhteyden?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten sinuun saisi yhteyden?
Kik?
Palikkapunkero nimellä saa yhteyden.
Ketjusta on poistettu 123 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1266181Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/745662204Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk341471Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1121298Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna881165Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.481035- 661008
Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll62965Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.27948- 65941