Onkohan nainen ihastunut

Kun lähetteelee mulle sydämiä ja haluaa kutoa mulle sukat?
9283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

On.

Äänestä

Mummosi se vain on.

Äänestä

On,on.

Äänestä

Kyllä. Tuo on jo selvä peli.

Äänestä

Ei. Tykkää vaan neuloa.

Äänestä
  • Siinä tapauksessa ei lähettelisi ainuttakaan sydäntä.

    Äänestä

Kyllä on ihan selvästi.

Äänestä

Aloituksesta tuli mieleen.

Luin eilen hauskan postauksen, jossa joku nainen kertoi, että siinä vaiheessa, jos nainen kehuu miehen käsiä, se on merkki siitä että nainen tekee kaikkensa ollakseen käymättä seksuaalisesti miehen päälle sillä sekunnilla.

Tuo kirjoittaja kehotti miestä vain antautumaan, ihan tämän käsien kehujan ystävien takia, koska nämä ystävät saavat kehujanaiselta sellaisia tekstiviestejä kuin voisi kuvitella vankilasta lähetettävän. Että kovat on paineet siinä vaiheessa naisella jos käsiä lähtee kehumaan! 🤣

Äänestä

Sydänten lähettäminen viestii vähintään ihastumisesta, vaikka ei kutoisi mitään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun lähetteelee mulle sydämiä ja haluaa kutoa mulle sukat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu