Siskoni mies sai töitä pääkaupunki-seudulta ja asuu viikot meillä.
Sisko pyysi pitämään hyvää huolta hänen miehestä kun on meillä, me luvattiin.
Kun hän tuli niin käytiin paikallisessa ottamassa muutama olut.
Kun tulimme kotiin niin lämmitettiin sauna.
Houkuteltiin vaimo miesten kanssa saunaan ettei tarvitse yksin kylpeä.
Vaimon nännit oli yllättävän isot.
Kokeilin vaimoni rintaa niin siskoni mies sanoi että täytyyhän tätä toistakin kokeilla ja otti nännin suuhunsa, vaimoa nauratti eikä perääntynyt tilanteesta.
Kun menimme sisään niin sanoin siskonmiehelle että nyt pannaan vaimoa kun on innokkaan oloinen.
Sisällä riisuttiin vaimo yhdessä ja toinen imi toista rintaa ja kun kokeilin vaimoni pillua tunsin toisen miehen sormet siellä hieromassa.
Katsoin kun toinen laskeutui vsimon säärien väliin alkaen nuolla pillua vaimoni painaessa päätä tiukemmin alapäätään vasten.
Hetken päästä vaimoni pyynnöstä siirryttiin sänkyyn ja näin kun vaimoni pilluun työntyi ensikertaa avioliittomme aikana toisen miehen kulli.
Vaimoni nautti kun sai toista miestä vaihteeksi.
Ensikerta meillä
Anonyymi-ap
2
1405
Vastaukset
- Anonyymi
"Vaimon nännit olivat yllättävän isot"
Näitkö siis vaimosi nännit ekaa kertaa, vai muuttuuko niiden koko kuinkakin usein ?
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu4173598Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3181612- 1141432
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n851399Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991358Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591316- 501236
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi891159Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa331027- 39950