Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Talvitakit/Karvahuppu fetissi

Untuvatakki ja turkis fetissi ketjut täältä löytyykin mutta onko täällä muita joiden mielestä juurikin talvitakit joissa turkishuppu on kauneinta mitä naisen yllä voi nähdä?
8950
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllä. Nickelsonin Moena takit on ollu satunnaisesti seksileikeissä jo 11 vuotta.

Äänestä
  • Tuo onkin upea takki. Saisi jo tulla kovemmat pakkaset niin ehkä kadullakin voisi nähdä vastaavanlaisia takkeja. Seksi naisen kanssa jolla on yllä karvahuppu takki olisi kyllä mahtavaa. En harmikseni omista yhtään vastaavanlaista takkia... vielä..mutta ajatus siitä kuinka turkis hupun reunassa hivelee kehoa seksin aikana viehättää.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Tuo onkin upea takki. Saisi jo tulla kovemmat pakkaset niin ehkä kadullakin voisi nähdä vastaavanlaisia takkeja. Seksi naisen kanssa jolla on yllä karvahuppu takki olisi kyllä mahtavaa. En harmikseni omista yhtään vastaavanlaista takkia... vielä..mutta ajatus siitä kuinka turkis hupun reunassa hivelee kehoa seksin aikana viehättää.

    Jep Moenan huppu tekee gutaa, kun tyttö ottaa suihin huppu päässä. Aivan kymppi myös runkkutakkina.

    Äänestä

Kyllä on. Monclerilla, Colmarilla ja Pyrenexillä on aivan loistavia untsikoita. Pyrenexin aito turkishuppu antaa parhaan tuntuman, kun nainen hoitaa poskisolistin roolia. Moncler on vahvin ja kestää rajua rietastelua runkkusession aikana.

Äänestä

Oon katellu cedricon ja welovefurs.comin takkeja.. on kyllä upean näköisiä. Sekä ehkä vähemmän tunnetut furs-outlet.comin ja pelzchenmoden takit haaveissa.

Äänestä

Yks mun fantasioista on se että käteni olisi sidottuna selän taakse ja unelmieni nainen juuri tuollainen turkishuppu päässä nuolisi ensin kaulalta, sitten nännit ja viimeiseksi ottaisi suihin välillä hupun reunalla hivellen.

Äänestä

Löytyykö täältä naisia jotka pitävät turkiksista ja haluaisi jutella aiheesta?

Äänestä

Yleisesti naisten/nuorten talvitakit karvahupulla tai ei ovat mahtavia!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 59 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Untuvatakki ja turkis fetissi ketjut täältä löytyykin mutta onko täällä muita joiden mielestä juurikin talvitakit joissa turkishuppu on kauneinta mitä naisen yllä voi nähdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu