Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sperman maku

Nyt seuraa pieni tunnustus seksuaalisesti turhautuneelta mieheltä:

Kerran masturboinnin jälkeen mietin miltähän oma tuote mahtaa maistua? No, otin hiukan sormenpäähän omaa nestettä ja *jännitystä*... maku oli niin helvetin paha että meinasin yrjötä samantien! Olen kuullut että jotkut miehet jotenkin kiihottuvat siitä jos nainen nielee siemennesteet, maku oli kyllä mielestäni niin paha ettei sellaista tavaraa voi oikeastaan käyttääkään muuhun kuin vauvojen tekemiseen.
44181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itseäni ällöttää jo ajatuskin omien nesteiden maistamisesta (olen siis nainen).

Mutta kyllä kun otan poikaystävältä suihin, niin nielen aina, eikä maistu ollenkaan pahalta (voi olla, että siihen on tottunutkin). Ja kyllä tosiaan mies tykkää kun imee loppuun asti, ja nielee. Päällimmäinen tarkoitus siinä on kumminkin tehdä hyvää toiselle.:)

Ja toisaalta myös mies nuolee minua, eikä ole ainakaan valittanut mausta, en sitten tiedä..

Voi olla psyykkinenkin juttu, itteeni just omat mönjät ällöttää mutta ei miehen..

Enkä varmasti ole ainoa joka nielee ihan mielellään, joten älä huolehdi..:)

Äänestä

Älä ole huolissasi, ei sperma maistu oikeastaan millekään, ei ainakaan pahalle. Itse nielen se aina, kun otan miehen suihin. Ja teen sen erittäin mielelläni.....

Äänestä
  • On siinäkin 55vee

    Äänestä

  • ottaa kyllä,mutta niele ei.... kirjoitti:

    On siinäkin 55vee

    Sperma maistuu Kananmunan valkuaiselta, silloin kun siinä ei ole sitä kitkerää sivumakua, joka johtuu virtsaputkessa olevasta kusen jätteistä, toisen laukeamisen jälkeen tätä ei ole ellei partneri ole käynyt välillä kusella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vielä viaton mies kirjoitti:

Nyt seuraa pieni tunnustus seksuaalisesti turhautuneelta mieheltä:

Kerran masturboinnin jälkeen mietin miltähän oma tuote mahtaa maistua? No, otin hiukan sormenpäähän omaa nestettä ja *jännitystä*... maku oli niin helvetin paha että meinasin yrjötä samantien! Olen kuullut että jotkut miehet jotenkin kiihottuvat siitä jos nainen nielee siemennesteet, maku oli kyllä mielestäni niin paha ettei sellaista tavaraa voi oikeastaan käyttääkään muuhun kuin vauvojen tekemiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu