Mikä sinua loppujen lopuksi risoo?

Miksi sinä minuunkin sitä purat?
2220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei mikään. Mua vaan ahdistaa tää maailma ja sen järjettömyys kaikki tuska, pahuus ja sota. Olen jotenkin lamaantunut. Ihmisen valittaa täällä jonninjoutasta turhasta. Silä välin kun jokut pelaa lasten päillä jalkapalloa.

Äänestä
  • Mulla on sama. Ahdistaa ja oksettaa. Ei tällä maailmalla tee enää mtn, kaikki on pelkkää sota, tappamista ja pahuutta. Kotimaassa työnantaja nylkee selästä loputkin nahat ja heikoimpia sorretaan ja poljetaan. Ydinpommilla tää pallo tuhkaksi olisi armahdus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi sinä minuunkin sitä purat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu