Susanna Penttilä on seksikäs ja kaunis !

Samaa ei voi sanoa häntä kadehtivista ja haukkuvista naisista !
5236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kateus häntä kohtaan tuntuu olevan kovaa tälläkin palstalla !

Äänestä

Mistä ollaan kateellisia? Siitäkö, että poseeraa puolialastomana sohvalla silikonipallerojen kanssa?

Äänestä
  • Onhan noita Onlyfans äitejä muitakin, kuten Pia Sarkkinen, jolla vielä suht nuoret lapset....

    Äänestä

Täytyy myöntää et Susanna on ikäisekseen kaunis nainen ja nuoret miehet juoksevat hänen perässään. Tienaa myös huimia summia Onlyfans tilillään.

Äänestä

Onhan se ikäisexeen ihan ok, viimeinen näyttöpäivä kuitenkin lähenee joten nyt on tauttova kun pyllynkuvista vielä maksetaankin, fantasiamarkkinoiti varmaa toimii inttipojan paneminen on varmaa niin monelaisten sexiharrastajien mieleen ihan sukupuoleen katsomatta;-D Hinttipojan joo Tottakai kateutta syntyy kun noin avoimesti kuten hän kertoo muhkeista tuloistaan satoja tuhansia 5+50 naien pyllyn vilautuksella kadehdituttaa kyllä nuorempia ja huorempiakin hyvä hälle, miten muuten meneekö noista veroa näistä kuvatuloista onlyfansista, tuli mieleen kun verolle tuppaa meillä menemään pienetkin lisäansioit? Vai onko tämä kuvamyynti rinnastettu oikeasti prostituutioon josta ei meillä tarvitse maksaa ymmärtääkseni veroja eikä sotuja?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Samaa ei voi sanoa häntä kadehtivista ja haukkuvista naisista !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu