Mikä ihme on tämä manbun ilmiö jossa miehellä on neitimäinen nuttura?
Hirveän näköistä "muotia" ei voi muuta sanoa.Maksetaan parturille isot rahat paskaisen parran laittamisesta, tukka nutturalle kuin jollain futisharkkoihin lastaan vievällä naisella ja veltot hippivaatteet olkalaukkuineen päälle.Mistä näitä tyylejä oikein kopioidaan?
Hirveän näköistä "muotia" ei voi muuta sanoa.Maksetaan parturille isot rahat paskaisen parran laittamisesta, tukka nutturalle kuin jollain futisharkkoihin lastaan vievällä naisella ja veltot hippivaatteet olkalaukkuineen päälle.Mistä näitä tyylejä oikein kopioidaan?
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mielipiteesi on kuultu. Ugh!
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#180867993
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Hienoa jos näin on, itsekin persu
Junttisuomi alannut käyttää punaniska, intiaanientappajien kieltä kaikkiin uusiin ilmiöihin ja JUNTTISTADI edelläkävijänä! On saatuu 'vitunFIILIS' että on viisaampi kun heittää keskusteluun junttienglantia! Missä ovat isänmaan ystävät jotka vihasivat vieraita kieliä kuten ruotsia? Daatana idiootittiteinit...parhaimmat yli keski-ikäisiä sössöttäjiä.
Manbuniksihan tuota erityisen homoa laitosta sanotaan.Vettuun neitinutturasi ja ruotsikin.
Yllämainitulla on jäänyt lääkkeet ottamatta.
Siksi hän onkin tervepäinen.
Se tulee kannabiksen lieveilmiönä, intiaaniego.
Juu 60 luvulla SA intissä ei saanut olla pitkää tukkaa paitsi tietenkin ruotsissa ja oli siellä hiusverkkojakin taisi olla melkoisia ladyboyta silloin touhu nauratti.
Mulla on kakkahätä. Saako mennä vessaan?
Siksi ps
On aika mennä ja sitten tulla.
Pannaria lettuun ja kermavaahtoa päälle. Gulinarsisti.
Nuttura miehellä kertoo sisäisestä naiseudesta, parta ja nuttura yhdessä kertoo että niitä tyttöjä ollaan.
Ahaa kiitos selvennyksestä.Nyt ymmärrän miksi heillä usein on olkalaukkukin kun neitejähän he ovat.
Olkalaukku ei ole sukupuolisidonnainen. Käyttäisin itsekin mutta kun ei ole olkapäitä. 😵💫
Minäkin käyttäisin mutta en jaksa. Ei ole selkärankaa.
Itsellä ei ole manbunia, muttei myöskään toisten bunit haittaa millään lailla. Miksi toisten tyylit edes haittaisikaan. Aloittajalla on henkilökohtaisia ongelmia itsensä kanssa.
Minullakaan ei ole manbunia enkä ole niitä keltään kieltämässä mutta silti ne on mielestäni esteettinen rikos josta pitäisi määrähä joku sakko.
Manbun neideille tavattaessa 50 punnerrusta ja 50Eur sakko.Jos rike toistuu, tuplat punnerruksia ja sakkoa.Olkalaukusta viikko kuritushuonetta jos se on manbunin kanssa ja paskaisella parralla.
Puhutteko suomea?
Mahdatkos kulkea vähän jälkijunassa. Toi nyttyrä on jo out!