Voihan kärsä mihin kaikkeen tietokone jo pystyykin miksi ei voisi ynnäillä pelaajien pelaamista rahoista valtavia tilastoja antamaan hävityn rahan perusteella voittoja sopivasti hävinneelle pelaajalle ja Veikkauksen maksimaalinen voitto olisi taattua. Muutama mainos voitto vuodessa sivelee konnailut piiloon.
https://www.youtube.com/watch?v=ymOTs6P7Pzg
Kuka uskoo Veikkauksen vilpittömyyteen
5
335
Vastaukset
- Anonyymi
Pisti kesällä miettimään pelatessa Veikon Lootus kenoa, useampi häviö talletus tuplaantui yllättäen uudesta talletuksesta vaan korotus yhden euron panoksiin otti tilin nollille voitoitta mutta kuitenkin lopussa vaihto 10 sentin panoksiiin antoi välittömästi muutaman kerroksen voittoa ja sitten vaan tyynen rauhallisesti suljin tilin. Varsin ruikulin pelillä ovat aikeissa kansainvälistyä.
- Anonyymi
En usko ollenkaan, pelkkää huijausta koko homma.
- Anonyymi
Minä uskon! Kyllä rosvokin voi olla rehellinen.
- Anonyymi
Avauskin sen kertoo miten lottofantasioijat eivät ole niitä penaalin terävimpiä kyniä ja / tai yhteiskunnan tulevaisuuden toivoja.
Sitten suuren tai jopa päävoiton toivottomuudenn realitodennäköisyyksien sijaan, otetaan ontuvaksi kainalosauvaksi jopa konspiraatiouskovuus.
Ne kuulut tyhjät tynnyrit ...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1711899Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli561397Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva1971168Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi561122Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus771073Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e381017- 62936
- 66923
Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy212883Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali156843