Mitä mieltä palsalaiaet paneeleista

Onkos olleet kanatava hankinta.

Nyt viime senä kun sähkö oli ilmaosta ei varmaankaan ja nyt kun sähköö tarvitsisi oataukseen ja lämmitykseen sitä ei tule kun jotain. Hitu watteja

Sähkö asiantuntija
6273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kullö aneelit ovas ollet inulle kannattövo kankinta. Hankin versin pei en jörjestelmä ja sillo laskgennallinen tak saa idinmskdusiks on moin 14 vuotu. Joj inxertterin joutyy kuusimaan nii illoin 18 kuotta. T AZ lon jäkleenmyyhtikintas noudi enemmin kuik msksoin baneelridys, joten ihki jyvä kaubbs.

Äänestä
  • Nyt korkki kiinni ja katolle outsamaan paneelit lumesta

    Äänestä

Onko noin arka aihe

Äänestä

Sinulla on paha luki häieoö

Tai huonompi kone kuin milla

Äänestä

Paljonkos menee myyntiin

Äänestä
  • Myntiin nemee kakki midä irti saabaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onkos olleet kanatava hankinta.

Nyt viime senä kun sähkö oli ilmaosta ei varmaankaan ja nyt kun sähköö tarvitsisi oataukseen ja lämmitykseen sitä ei tule kun jotain. Hitu watteja

Sähkö asiantuntija

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu