Tiesitkö sen rakas mies? 😄
Käytämme samaa vakuutusyhtiötä
Anonyymi-ap
17277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mitä sieltä saa? Materiaa? Rikkoo tunwen kehon kanssa ikävä selvitä
No vaikka pakollisia liikennevakuutuksia. Kun ei ilmankaan voi ajaa.
Miten tiedät jonkun vakuutusyhtiön?
Tuli kerran kauan sitten kysyttyä rekisterinumerolla trafista. En tiennyt koko nimeä niin kysyin sieltä.
Oho. Nimeä et tiennyt, mutta rekkarin tiesit. Sen perusteella vielä etsit nime? Oliko osoitekin, että oisit voinu suoraan kirjoittaa sille?
Tiesin etunimen ja rekkarin. En sukunimeä, joten ei ollut yhteystietoja. Ollaan viestitelty sen jälkeen. Hän ei ole koskaan kysynyt mistä sain loput tiedot.
Outoa, että täällä kirjoittelet sitten sille
Miten niin outoa? Tämä kirjoittelu ei ole oikein verrannollista irl-elämään. Täällä sanotaan sellaista mitä muualla aristellaan sanoa. Kuten vaikka että olen hulluna ihastunut häneen, rakastunut.
Ahaa, et uskalla sanoa sitä sille mutta oletat käyvän täällä. Mikäs siinä sitten. Tottakai voi kirjoittaa tänne
En uskallakaan, enkä oleta vaan toivon.
Höpöhöpö. Et sä mitään vakuutusyhtiötä käytä, kun sulla ei persaukisena oo mitään vakuutettavaakaan.
Taitaa joku erehtyä nyt henkilöstä 😃.
Sun päälle syljetään jo? Lynkataan?
Erehdyt nyt aloittajasta. Jospa meet kakille välillä riehumasta tyhjää, jookosta.
Sinäkö se mälläsit autoni siellä parkkipaikalla?
Kuka sen nyt täällä julkisesti tunnustaisi? 😃
Meillä on automme ja tiedämme tiedoista missä ne on vakuutettu ... Niin... Ja kuka
automme omista selviää myös sieltä