Maajussi-Ville saa Vappu Pimiän innostumaan heittämään kaksimielisyyksiä mm. suuteluista ja riisuutumisesta....
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/ou-nou-maajussi-ville-saa-vappu-pimialta-kaksimielisia-heittoja-jaa-ilman-suutelua-eikohan?s24
Ou nou! Maajussi-Ville saa Vappu Pimiältä kaksimielisiä heittoja - Jää ilman suutelua: "Eiköhän...!"

8
1358
Vastaukset
- Anonyymi
Elisa vaikutti siltä, ettei ole pätkääkään kiinnostunut Villestä. Toivottavasti kiltti maaseudun poika Ville tajuaa tämän ennen sydänsuruja tai hyväksikäyttöä.
- Anonyymi
Niinpä. Se vaalee tyttö oli kiinnostunut jonka heivas. Oma häpeänsä.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18095352q
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Harmittaa tuo väärä valinta pelkän ulkonäön perusteella. Valitsi kauneimman, vaikka toinen oli huomattavasti kiinnostuneempi.
Jos ovat nyt Elisan kanssa eronneet niin myöhäistä enää sitä toista yrittää, kun jätetty on jo julkisesti nolattu. Mikä häpeä.
Lampuri Ville tarvitsisi aitoja ystäviä, jotka neuvoisi tosissaan miten naisten kanssa ollaan ja eletään, jotta ei jää peräkammarin pojaksi. - Anonyymi
Joo. Ihminen kuin ihminen tulee tuommoisessa tilanteessa ahneeksi ja valitsee kauneimman tai komeimman. Ajattelee, että niin kuuluu tehdä. Pian valintaansa voi jo katuakin, mutta kerran hylkäämäänsä ei saa takaisin.
- Anonyymi
Löysikö Ville sen oikean ohjelmasta vai onko jo Tinderissä kaikkien naisten saatavilla ?
- Anonyymi
Opetelkaa saamari maantietoa . Simojoki oli arkkipiispa. Ei Ville semmoisessa paikassa asu. Se on Simonkylä tai vaikka vaan simo...
Merenkurkun saaristo on 400 kilometrin päässä simosta. Ei mitään tekemistä Simon kanssa. Olkaa hyvä ja oikaiskaa tiedot ohjelmassa... - Anonyymi
No perkele ei kai tuo vappu pimiä ole sanonut mitään väärin. Taas somen ihmeellisesä maailmassa tulkitaan täysin väärin. Eri asia oli se yksi tapaus tämän vuoden maajussi ohjelmassa jossa silloin olisi kuvaajan pitänyt leikata pois kuva kun tapahtui se yksi juttu, mutta tämä mitä Vappu puhui, niin ei mitään väärin sanonut. Ihmettelen jos joku muka luulee vapun puhuneen väärin. Ihmettelen suuresti.
Vappu pimiää kritisoidaan paljon mut minä tykkään hänen valoisasta tyylistään. Helpostilähestyttävä myös ja aika rakastettava myös ja varmaan myös melko sielukas.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1104316
- 793513
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?833359Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223301Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?263258- 732935
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim642807"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452790Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852579- 92492