Onneksi minun entinen kaipauksen kohde

Ei käy täällä. En voi ainakaan uskoa, että kävisi tällaisessa paikassa.
11271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Täällä käymme lähinnä me toivonsa menettäneet. Kun ei ole mitään muutakaan paikkaa.

Äänestä
  • Ja muuten vain olevat, minä ilmoittaudun niihin👋

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ja muuten vain olevat, minä ilmoittaudun niihin👋

    Etkö keksi oikeasti mitään hyödyllisempää ajanviettotapaa? Ala vaikka neulomaan/kutomaan, se on tosi kivaa ja saa jotain näkyvää aikaiseksi. En ymmärrä mitä tästä paikasta saa irti "muuten vaan".

    Äänestä

  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    ❤️ ­N­­­y­m­­­f­­­o­m­­­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18097011t

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ei kai sillä mitään väliä oikeasti olisikaan, kun kerran entinen kaipauksen kohde on?

Äänestä
  • Kyllä sillä mulle on väliä mitä jotkut mulle jollain tapaa merkittävät ihmiset on minusta mieltä. En enää kaipaa sillä tavalla, mutta on mulle edelleen merkityksellinen.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kyllä sillä mulle on väliä mitä jotkut mulle jollain tapaa merkittävät ihmiset on minusta mieltä. En enää kaipaa sillä tavalla, mutta on mulle edelleen merkityksellinen.

    Haluat siis tietää, mitä joku sun exä on mieltä sinusta, mutta sua ei kiinnosta ollenkaan esimerkiksi mitä jollekin exällesi kuuluu?

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Haluat siis tietää, mitä joku sun exä on mieltä sinusta, mutta sua ei kiinnosta ollenkaan esimerkiksi mitä jollekin exällesi kuuluu?

    Exäksi sanotaan, jos on ollut suhteessa. Yksipuolisesti olen kaipaillut. Kiinnostaa kyllä mitä kuuluu. Uskon, että varmasti ihan hyvää.

    Äänestä

Semmoinenkin on kuin "entinen kaipauksen kohde", vieläkään en tiedä mitä täällä tarkoittaa kaipaaminen. Mutta se on aina akuutti ajatus että josko exät käyvät.

Äänestä

En tiedä varmasti käykö se vielä täällä. Silloin kävi kun ensi kertaa tänne tulin jokin ihan muu mielessä kuin mitä täältä löytyi.

Äänestä

Voipi olla että käykin täällä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei käy täällä. En voi ainakaan uskoa, että kävisi tällaisessa paikassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu