J-mies jatketaanko

Jatketaanko me tätä siihen asti, kunnes löydät jonkun kenen kanssa haluat oikeasti olla. Kunhan mietiskelen, ei tarvitse edes vastata.
28722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Mitä jatketaan? Ikävä-palstan selaamista vai?

Äänestä

En oikein tällä palstalla jaksaisi, voisi olla jopa fiksumpaa irl. Kun ei täällä oikein voi kohdentaa rakkauttaan hänelle ilman tunnistusvaatteita ja ilman niitä on niin tyhjä olo.

Äänestä

Ei me täällä jatketa vaan muualla kunnes tajuat että haluan olla vain sun kanssa. -sivusta vaan tuskin edes hän olet, mutta varmistukseksi

Äänestä
  • Kauniisti sanottu ja olen samaa mieltä, ainoastaan päähenkilöt kateissa.

    Äänestä

Minä ainakin jatkan kunnes tulet ja otat omaksesi.

Äänestä

Paremman löytymiseen asti sinä voit toimia viikonloppupanona.

Äänestä
  • Tuostahan sain liikeidean.

    Äänestä

  • Tuuminkin ett ajattelet tasan noin, oot niin ennalta-arvattava ja kaavoihin kangistunut ! 😅 Täys sysi p@ska miehex. 😊😊

    Äänestä

  • Nii just näin🙈

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Nii just näin🙈

    Ei taida olla huumorintajua.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Ei taida olla huumorintajua.

    No on on 😂

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Ei taida olla huumorintajua.

    On, mutta ei huonoa huumorintajua. 🤨

    Äänestä

Ei laastaria suhteisiin, ei pysy kiinni, ei paranna, voi jopa pahentaa sydämen haavaa. Vinkkejä treffeihin. On saatava molempien liike pysähtymään. Tarpeeksi alkulämpöä, tarpeeksi valoa toisen tunnistamiseen, raoton penkki ensi alkuun ja siinä ollaan valmiina lentoon, turvavöitä ei tarvita vaan nimenomaan vapaa kehon, mielen ja sielun liikkuvuus, molempiin suuntiin. Sanoja ei tarvita jos muulla tavoin voi kertoa paremmin.

Äänestä

Jatketaan vaan mutta en erota sinua muista. Eihän haittaa jos kirjoittelen useamman kanssa?

Äänestä
  • No ei, täällä on aika mahdotonta tietää kenen kanssa kirjottelee.

    Äänestä

  • Ei haittaa. Empatia ja rakkaus ei ole kenenkään omaisuutta ja vaikka kiinnitän sitä energiaa itseeni jonkin verran, sitä kyllä riittää kaikille, jotka sitä haluavat vastaanottaa.

    Äänestä

  • Many moms is a good thing.

    Äänestä

En jatka mitään mitä koskaan edes ollut, lisäksi tämå palsta on parasta hänelle.

Äänestä
  • Ohi

    Äänestä

Tai siis sinä yksinäsi jatkat? 🤔

Äänestä
  • En tule jatkamaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    En tule jatkamaan.

    ... yksin.

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    ... yksin.

    Olet täysin seko. Todellisessa elämässä olisi tehty. Täältä et saa kuin pahaa mieltä.

    Äänestä

Sovitan niin.

Äänestä
  • Joo, lopetan koko p a s k a n sitten, heippa

    Äänestä

Jatketaan vaan, koska en minä ketään muita etsi.

Äänestä
  • Mutta,saatat löytää etsimättä.

    Äänestä

Löydän?
En löydä koska en etsi.
Lopetin yrittämisen kun tajusin että olit ymmärtänyt mut väärin.
Sen jälkeen on eletty vain päivä kerrallaan. Ilman toivoa.
Unohdus tulee aina välillä. Kestää pari viikkoa. Sitten tulee se tunne. josta kerroin.
Jos on jotain sanottavaa, voin tänne kirjoittaa. Paitsi jos jaksan vastustaa kiusausta.
Tänään en.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jatketaanko me tätä siihen asti, kunnes löydät jonkun kenen kanssa haluat oikeasti olla. Kunhan mietiskelen, ei tarvitse edes vastata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu