Wolt uusi suomalainen pyramidihuijaus

Mitä kuskeille jää käteen paska
Wolt jäbä jee 79milliä
Teen työpaikkoja
Samaan tapaan kuin Andriz warkaus works halli veronmaksajien rahoilla ja sitten Sahala konkurssiin
Teette lisää työpaikkoja 🤣
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ZVR9NA8 koodilla alennusta ensimmäisestä tilauksesta ole hyvä.

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    🔞 ­­­N­­y­­m­­­f­o­­m­­­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18100397t

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä kuskeille jää käteen paska
Wolt jäbä jee 79milliä
Teen työpaikkoja
Samaan tapaan kuin Andriz warkaus works halli veronmaksajien rahoilla ja sitten Sahala konkurssiin
Teette lisää työpaikkoja 🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu