huoran pil.ussa matoja?
Kasvaako
Epätietoinen.
4485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Välillä koululaisille annettiin valistusta, että hammaspeikkojen sijaan madot syövät hampaat, jos ne jättää harjaamatta.
Pillussa ei ole hampaita, isot pojat ovat sinua juksanneet, joten rohkeasti vain maksullisiin naisiin.
Mutta kun on tuollainen kokematon juippi, niin lupaa naiselle lisäkorvaus, jos homma onnistuu, niin ammattilainen hoitaa homman hellävaraisesti aloittelijalle.
EI VAAN KYYKÄÄRMEITÄ!
on helppo uskoa.
Olin kerran taas kauppoja tekemässä Venäjällä, niin menin paikalliseen bordelliin ja pyysin naista, mutta kaikki oli varattu jonnekkin datshalle. Paikalla oli kuitenkin vanha maatushka, ja paine oli niin kova, ett ehdotin hänelle maksusta temppuja. Hetken aikailtuaan maatushka suostui, ja rupesimme hommiin. Pillu tuntui kuitenkin liian kuivalta, joten valitin siitä. Padashdi, sanoi maatushka ja sormeili hetken pilluaan. Jatkoimme panemista, ja nythän homma luisti.
Jälkeenpäin sitten kyselin, miten hän oli värkkinsä niij liukkaaksi saanut ja muori kertoi: no kun minulla oli siellä sellainen rupi, ja kun sen repäisin rikki ja ne visvat valui sitten ulos niin johan liukui. Minulta lensi silloin kyllä bortsh-keitotkin ulos.