Mukava aamu

Anonyymi-ap

Olin eilen entisen työkaverin kanssa baarissa. Taksia odottelin melkein tunnin ja kaveri totesi että tuu mun luo yöksi, kun taksia ei kuulunut, hän asuu kävelymatkan päässä baarista. Niinpä lähdin kaverin luo yöksi. Otettiin vielä muutama olut ja sitten sammuttiin. Nukuttiin samassa sängyssä.
Aamulla heräsin krapulassa ja tajusin, että kaveri runkkaa vieressäni. Käännyin ja kysyin et mitä touhuut. Kaveri vain tokaisi, et rupee säkin runkkaamaan, tää tekee niin hyvä.
Mulla oli kalu jo valmiiksi kovana alkkareissa ja sanoin et aika kiihottavalta tuo sun runkku näyttää. Niinpä housut nilkkoihin ja aloin vetelemään kulliani. Hoettiin kumpikin et runkku on parasta krapulalääkettä. Kumpikin kiihdytti tahtia ja aika nopeesti ruiskutimme spermat mahojemme päälle. Teki tosi hyvää runkata kaverin kans yhdessä.

3

898

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tänä aamuna herättiin kans krapulaisina, meitä oli kolme miestä mökillä. Kaikilla kunnon kankkunen ja yks tyyppi sano et pitää varmaan lämmittää sauna ja se kuulemma auttaa. Heitin ihan vitsinä et kotona yleensä runkkaan ennen saunaa, auttaa vielä paremmin krapulaan.
      Toset katselivat mua vähän kiinnostuneen ja toinen innostuikin asiasta. Pitäiskö katsoo jotain tuhmaa netistä? Sanoin et mulle kyllä sopii. Niinpä asetuttiin sohville makaamaan ja pornoa rupes tulee netistä.
      Kiihottava tunnelma. Tein aloitteen, laskin boksereita vähän alemmas pallien alle ja otin kalun käteeni. Katselin toiselle sohvalle ja nojatuoliin, molemmilla alkkarit pullotti. Sanoin, et ottakaa vaan housut pois ja runkulle, tekisitte sitä kuitenkin jos olisitte yksin. Niinpä kohta kaikilla kullit käsissä, välillä vilkuilimme toisten runkkausta. Oli kivaa pientä huohotusta ja kullintuoksua ilmassa. Nojatuolissa oleva tyyppi ilmoitti et ei mee kauan kun lentää, sanoin et voit ruiskuttaa mun päälle jos haluut. Kohta kaveri olikin sohvan vieressä ja laski mällit päälleni. Toinen teki samoin. Oli mukava päästä saunaan pesemään spermat pois.

    • Anonyymi

      Ihan mahtavaa. Kamun kans runkattiin yöllä vähän kännissä ja nyt aamulla pienessä krapulassa. Kateltiin pornoo sängyssä ja vedettiin kunnolla käteen. Kiihottavaa tuntee kaverin kullin tuoksu ja runkkuliikkeet kun kamu ihan vieressä. Ja huohotus ja kullin litinä. Parasta.

      • Anonyymi

        Mahtavaa spedeltä suoltaa taas caccaa tuutin täydeltä buaahaa


    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      172
      5831
    2. Minun rakkaani.

      Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m
      Ikävä
      26
      3644
    3. Koska näet seuraavan kerran

      Kaivattusi? Onko päivä tiedossa vai sattumasta kiinni?
      Ikävä
      80
      2536
    4. Ootko nainen jotenkin

      itseäs täynnä? Mars laihduttamaan. 🫵🏽 K
      Ikävä
      37
      2069
    5. Hyvästi.....

      En vain enää jaksa.....
      Ikävä
      33
      1872
    6. Hyvää yötä

      Mm❤️
      Ikävä
      43
      1827
    7. Ongelma Ibizalla

      Mistä saada triatleetin jalkaan mahtuva kenkä häitä varten?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      105
      1752
    8. Eelle

      Huomenta,ajattelen sua..
      Ikävä
      21
      1636
    9. Hauskaa nimipäivää rakkaalle!

      On kova ikävä. Rakastan sua ikuisesti ❤️🤗😘
      Ikävä
      27
      1492
    10. Tappajamanne kiinni

      Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!
      Mikkeli
      37
      1418
    Aihe