Nyt kun näyttää perussuomalaisissa olevan taas kaksi eri kuppikuntaa, niin kumpi siipi jää hallitukseen, ja millä nimellä?
Vai kaatuuko hallitus perussuomalaisen puolueen jakaantumiseen?
Vai kaatuuko hallitus perussuomalaisen puolueen jakaantumiseen?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä se on niin, että Eliittiperust jää
Mutta kumpiko niistä onkaan huumorimielellä ??
Onks muka persuis muitakin kuinn natsei .??
Naisei o!
Ketkä jäävät kullitukseen tärkeämpi kysymys
No tietysti huumorinatsit .
Demari umpitollo kuuluu oppositioon ja hyvästä syystä. Vain pulveri pöllähtää ....
Eipä onnistu ennää äärioikeistonatsein valhepetosjytky .
Kaikki ulos ja koko rakennus purkuun !
Ei ole mitään kuppikuntia, ei ole nurkkakuntaisuutta.
On vain yksi PeruSSuomalaiset ja sen takana seisoo koko maamme isänmaallinen osa.
Kaikki muut pelkkää shaissea, joka täytyy tuhota, muuten tuhoudumme me itse, me PeruSSuomalaiset ja koko kansalliSSosialistinen aatteemme meidän mukana.
Heil Hitler, aliarvostettu ja syyttä häpeään saatettu ihanteemme, jonka jalanjäljiSSä me PeruSSuomalaiset kuljemme ja joiden arvon tulevat jälkeemme jäävät sukupolvet tunnustamaan ja meitä PeruSSuomaisia ylistämään.
Sieg heil neljäs valtakunta ja kaksoiSmerkitykSet.
Oletko miettinyt ketkä saavat kullituksen?
Lisää muistomerkkejä jalon aatteemme symboleiksi kaipaa myös upea ja uljas elinkeinoministerimme, jo toinen heistä.
Kullitettakoon ensimmäisten joukossa vääräuskoisten epäisänmaallisen ainesten vainon edessä uhriutumaan joutunut aatteemme uuttera levittäjä W.Junnila. Kunnia olkoon Junnilan ja kullitusta hänelle ja hänenlaisilleen puolueemme ja aatteemme pyyteettömille edustajille.
Mustaa kultaa, sano arabin näkönen mies öljystä, vai mitä se sano?
Ja löi vasaralla, vai mitä se teki?
Tynkkystä e ainakaan kulliteta. Ei tule kuuloonkaan, you know, why.
Jesse Owens sai kyllä kultaa Berliinin olympialaisissa, mutta oli se niin väärin, niin väärin ja sitäpaitsi tämä taisi olla petturi.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Max_Schmeling