Japanin opettajat pettyivät vierailullaan. Poissaoloja.
Pötkistellään, huumeita. Lähtiät pois pttyneinä Japanissa parempi malli.
"älä tee työä, saat saman sossusta" malli nyt kouluissakin.
Li pilasi koulunkin
6
199
Vastaukset
Onomatopoetiikan dosettina minun tuli nyt lailla ruisrääkkäin narskahtava tarve ojentaa sinua. Olet väärässä. Koululaisten ja opiskelijain kurjistajat Sipilä, Orpo ja Purra ovat syylliset.
- Anonyymi
Li oli opetusministeri, tai ainakin piti olla. Et huomannut.. vai?
ANTIFA tyyli ei toimi kouluissa. Anonyymi kirjoitti:
Li oli opetusministeri, tai ainakin piti olla. Et huomannut.. vai?
ANTIFA tyyli ei toimi kouluissa.Taas lirahti suustasi sammakko. No, ei se mitään. Sinä kun tiedät, niin paljonko on Antifalle maksamasi jäsenmaksun suuruus ? Li:n puolesta kyselen.
Varaudu siihen, että kun Li seppelöidään presidentiksi, sinut velvoitetaan nuolemaan hänen jalkineitaan. Näin hyvität tekosi, ruoja, kun sillä lailla menit väärää puuta haukkumaan ja sodan julistamaan Ruotsia vastaan, vai miten se meni...- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18105729w
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Kommunisti Martti, Liin äänestäjä. Sanoi kansaneläkkeensä olevan 500 euroa, päälle muuta eläkettä joku saanen kk. Tuollainen onneton äänessä keskustan palstalla. Kommunistit on laiskoja, luulevat maailmaa parantavansa muiden perseillä istumassa.
Näkee komunistinuoristakin miten elämä hukassa. - Anonyymi
Ei me Martti muut niin haluta kommunisteja olla. Väärä kaiku on askelten.
Kommunisti diktaattorit hirvittää. Ei kuulu suoikkeihin mitättömät kommunistit..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2085279SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun494057SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site343878Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813736SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt673623Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers233582Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062400SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412356Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?322231Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan772157