Tää on ihan kuollut palsta ollut jo useamman vuoden.
Ennen täällä oli elämää, jokus yli 10 vuotta sitten, ei enää.
Tää on ihan kuollut palsta
5
385
Vastaukset
- Anonyymi
Kun jutut eivät pysy pitkävedossa, niin ei tänne kukaan tervejärkinen jaksa vaivautua kirjoittamaan mitään asiallista vaikka oliskin asiaa. Jollekin kehittyy obsessio siitä, että saa tuhota hyvän.
- Anonyymi
Muistan kyllä, "stadin kundi" ja mitä kaikkia muita nimimerkkejä täällä mellastikaan 24/7...reilut 10 vuotta sitten...
- Anonyymi
99% viesteistä oli näiden juu
- Anonyymi
Oli hienoa aikaa hei! Joka päivä sai lukea teppo.moi:n täysin käsittämättömän osuvia vihjeitä miten rahastetaan betsifirmoja! Myös cd90g ansaitsee erityismaininnan tuolta kultaiselta ajanjaksolta. Mahtavia aikoja kundit hei!
- Anonyymi
Tosiasia, jota harvat tahtoo tunnustaa on se, että voittava pelaaminen on entistä vaikeampaa kuin vaikka 15 vuotta sitten. Vedonlyöjien määrä on moninkertaistunut maailmassa tuona aikana ja siten buukkereiden kautta liikkuu valtavasti rahaa. Tätä myöten otteluiden fiksailu on myöskin yleistynyt. Buukkerithan monesti sponssaa eri joukkueita ja se taas tietää veikkaajien kannalta aina pahaa. Lisäksi erinäiset muut rikolliset fiksailee otteluiden lopputuloksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1471929
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir2851057Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.81879- 35868
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31779Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18726- 72713
Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44681Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58674- 43670