ongelma

tuli ongelma xp:ssä
en pysty valitsemaan näytön ominaisuuksista
ulkoasusta muutakuin
windows perinteinen

eli miten saisi sen xp teeman takaisin???

voiko johtua jostain ohjelmasta tai että olisin onnistunut poistamaan jotain tiedostoja

kiitos kaikista vastauksista jo etukäteen
1296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene ohjauspaneeliin ja valitse tehtäväpalkki ja käynnistysvalikko (taskbar and start menu), avaa se ja ruksaa se ylempi vaihtoehto plus asettele lisää lisäasetuksista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henkka kirjoitti:

tuli ongelma xp:ssä
en pysty valitsemaan näytön ominaisuuksista
ulkoasusta muutakuin
windows perinteinen

eli miten saisi sen xp teeman takaisin???

voiko johtua jostain ohjelmasta tai että olisin onnistunut poistamaan jotain tiedostoja

kiitos kaikista vastauksista jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu