Presidenttiehdokas mokasi

1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Haavisto toivoo, toivoo, toivoo, mutta ei toimi.
Jo pitkään on ollut tiedossa, ketkä ovat presidenttiehdokkaina itänaapurin mieleen.
1. Haavisto
2. Stubb
MUTTA eiköhän valita presidentti Suomelle ja suomalaisille - vakaa, luotettava, osaava ja isänmaallinen tohtori Mika Aaltola.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ai kuka niistä? No Pekka Haavisto tietysti. Tällä kertaa nössöilemällä raja-asioissa.

https://puheenvuoro.uusisuomi.fi/rescordis/presidenttiehdokas-mokasi-taytyy-toivoa-etta-venajan-puolella-herataan-ja-huomataan-millaista-haittaa-taa-aiheuttaa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu