Varkaudessa jatkuu

Eduskunnassa Rajamäki linja
Ja muuten 80-90luvun minä itse sisäpiirin politikka ja henkilökemia
3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiva kuulla että ei kiinnosta ei
Tarvitse uhrata aikaansa enää mihinkään Varkauden ihmisiin ja asioihin

Äänestä
  • Ennen oli päiviönsaaren yläaste ja lukio
    Nyt kokoomus Perussuomalaiset Kristilliset ja Demarit samalla asialla
    Että se siitä

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ennen oli päiviönsaaren yläaste ja lukio
    Nyt kokoomus Perussuomalaiset Kristilliset ja Demarit samalla asialla
    Että se siitä

    Kusetappa muita ja pidä muita kaupunkisi sylkykuppina
    Täällä ei ole mitään vastaanottoa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eduskunnassa Rajamäki linja
Ja muuten 80-90luvun minä itse sisäpiirin politikka ja henkilökemia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu