Lihottaja nainen miehelle?

Olen 41-vuotias mies. Olen tällä hetkellä hieman ylipainoinen. Mahani on hieman pyöreä ja minulla ei ole miestissejä.

Olen aina haaveillut isosta mahasta ja isoista miestisseistä. Olen luonteeltani alistuva, joten olisi ihana löytää hieman dominoiva nainen.

Haaveena olisi löytää lihottaja nainen (female feeder). Kyseinen nainen nauttisi siitä kun mies lihoo, maha kasvaa, tissit paisuvat ja paino nousee.

Olisi ihana kun nainen kannustaisi minua syömään, syöttäisi minun masun täyteen herkkuja ja nauttisi siitä kun mahani paisuisi.

Kyseinen nainen myös seuraisi painon kehitystä puntarilla, ottaisi valokuvia ja mittaisi kehon pyöristymistä mittanauhalla.

Mikäli painoni nousisi hyvin ja mahani olisi selvästi pyöreämpi niin nainen palkitsisi tämän seksillä.

Olisi ihana mikäli nainen kommentoisi minun kasvanutta mahaani, kehoa ja hyväilisi / tunnustelisi sensuellisti.

Mikäli kaikki edellä mainittu tapahtuisi salaa niin tämä olisi entistä kiihottavampaa, siis että nainen salassa lihottaisi minua. Vaihtaisi vaatteeni isompiin, ruoka-annosten koko kasvaisi pikkuhiljaa isommaksi koko ajan, käyttäisi rasvaa koko ajan enemmän ruuanvalmistuksessa, kannustaisi olemaan laiska ja tekisi lihotus pirtelöitä.

Sähköpostia voi myös laittaa: [email protected]

En tiedä onko edellä mainittuja naisia olemassa edes.

6

891

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toivottavasti ei ole. Tuo on sairasta ja verrattavissa pahoinpitelyyn.

    • Anonyymi

      Täällä nainen, jota voisi kiinnostaa. Missäpäin asut ?

      • Anonyymi

        Niuvanniemen suljetulla tietenkin vatipää


      • Keski-Suomi, Jyväskylä


    • Anonyymi

      täällä m18 lihottaja/feeder snäppi on nyymi12

    • Joulun jälkeen painoa on tullut vähän lisää ja masu on pulleampi. Olisi ihana jakaa tämä naisen kanssa, joka tykkää lihavista miehistä ja haluaisi lihottaa heitä tarkoituksella pulleammaksi.

      Treffien kautta saa yhteyttä kuten myös sähköpostin kautta.

    Ketjusta on poistettu 32 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      273
      3401
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      103
      1693
    3. 68
      1259
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1087
    5. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      199
      1071
    6. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      58
      1051
    7. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      51
      1000
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      971
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      42
      827
    10. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      51
      815
    Aihe