Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jännistys... :( vaiko ei ??

Voiko johtua jännityksestä että penikseni ei jäykisty kunnolla kun tyttö koskettaa sitä ja tyydyttää minua..?? olemme tehneet tämän kerran ja silloin oli tämä ongelma. Olen turhautunut.. :( kertokaa missä voi olla vika..
21020
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mul oli ihan sama juttu silloin teininä, jännitti niin pirusti ettei vehkeet vaan toiminu.
Kyllä se siitä ku jatkaa yrittämistä =)
Tsemppiä!

Äänestä
  • Kiitos.. toi auttoi jo todella paljon :) luulin että mussa on jotai vikaa.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-OMG.. I'm loser.. :(- kirjoitti:

Voiko johtua jännityksestä että penikseni ei jäykisty kunnolla kun tyttö koskettaa sitä ja tyydyttää minua..?? olemme tehneet tämän kerran ja silloin oli tämä ongelma. Olen turhautunut.. :( kertokaa missä voi olla vika..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu