Mikä se on? No tollotunneli. Se sijaitsee Pirkkalaistorilla Nordean tuulikaapissa. Siellä nokialaiset tollot kerääntyvät huvittelemaan. Kotona heillä olisikin kamalaa.
Vastaukset 5
- Anonyymi
Joo, siellä ne tollot luulevat olevansa parempia kuin muut,
vaikka ovat vaan täysiä tolloja. - Anonyymi
Eihän ihminen sille mitään voi, jos hän syntyy nokialaiseksi tolloksi.
Syntymävika.- Anonyymi
Toi on kyllä totta. Jopa idiootit luulevat, että heille on annettu riittävästi älykkyyttä.
- Anonyymi
Nokian Uimahallilla
- Anonyymi
Joo, sielläkin tyhmyys tiivistyy joukossa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 541088
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust531006Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1131004Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7904- 89826
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.4704Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista25655Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it190643- 73617
- 57603