Usko ja toivo eli tieto kuinka rakkaus...

Anonyymi-ap

Sinä immeinen joka luet tätä...

Toivon sinulle kaikessa oikein hyvää sekä oikein hyviä ihania ihmisiä ympärillesi, ns. hellien vuorovaikuttamaan apuna oikeille raiteilleen myös matemaatikko mutsit ym. epävireiset laskutoimitusten ynnäilijät.

Toivon elon lomasi sielullisestiKIN kaikkein rakkaudellisimpaan vuorovaikutus vireyteen, huomioiden myös (rahan) luoma "äänestyspiste" vuorovaikutustuki laskelmat, tuo välttämättön vuorovaikus tuki työ tiettyn tietoisuustason saavuttamiseen saakka.

Toivon sinulle uskoa, toivoa, rakkautta eli yksinkertaisesti TIETOA kuinka olla OIKEIN HYVIN kauneimmin, joka on se ainut tie klobaaliseen mielen ja maailman rauhaan.
(Kuten taide äänite: GREENDAY - Macys day Parade tarinasa asian toteaa!)

Sillä myös lähes jokainen vuorovaikutusketjun huipulla oleva olento saa valtion antaman perus tuen, halusi hän tai ei.

Tuolloin on käytännössä vuorovaikutusketjun huipulla olevat ihmiset valjastettu vaikutus vastuuseen eli ns. kirottu vastuuseen rahanvirralla äänestää ja äänestäen manipuloimaan planetaarinen klobaalinen rauhan evoluutio joskus mahdollisesti toteen.

Ja koska myös omien tulojen virheellinen virtaus tai virtauttamattomuusKIN jopa tuolloin on mahdollisesti rikos vihreän vehreämpää planeettaa eli terveellistä luontoa, aitoa rakkautta kaikkeutta ja kaikkeuden malliesimerkilliseen muokkautuvaa kohtaan.

On tuolloin siis rikos koko planeettaa kohtaan siksi kun ns. vastuupisteet eli rahat millä me äänestämme teollisuuksien nousua ja tuolloin tiettyjen laskua, jäävät vuorovaikuttumatta.

Tuolloin tuen äänestys prosentti mahdollisuudet (OIKEIN HYVÄÄN), ei anna matemaattisesti täyttä tukea ja vahvistusta MALLIESIMERKILLISESTI OIKEIN HYVÄÄN suuntaan henkisesti ja fyysisestikin!

Siis toivon sinulle myös sinun fyysisesti yksin ollessakin, olla öllötys hetkiin ympärille ihmisiä jotka jättää muistoksi rehellisesti oikein hyvän olon, kun sydämessä saa kantaa perheenjäsenet etäältä sekä läheltä rehellisesti matkaten mukana oikein hyvään.

Toivon sinulle mahdollisesti tahtoessasi myös uusia OIKEIN HYVIÄ tuttavuuksia, aitoja hyviä ihmisiä jotka näkee ja osaa helliä autuuden henkisesti ja fyysisesti ajan lomaan.

Ihmisiä jotka näkee sinun ymmärtävän OIKEIN HYVÄN ja vaikket olisi osannut ottaa tietoa käytäntöön aikaisemmin, toivon sinulle sitä käytännön tukea.

Sillä tiedän sinun vähintään ymmärtävän jos olet lukenut tekstiäni tänne saakka, vaikkei ymmärrys olisi ymmärretty täysin ottaa käytäntöön. 💚🙏🏻☮

Toivon että koet sen oineim hyvän olon autuuden vaikka osa elämästäsi olisikin tällä hetkellä toistaiseksi vain kotona meditoimista ja eloa munkkiluostarilais tyyliin, kantamalla rehelliseti ehjät ihmissuhteet paratiisi sademetsään, tulevaisuuteen vuorovaikuttaessa "rakkaus työtoverit" ympärillä.

Sitä ymmärrystä eli uskoa kantamalla ympärilläsi on tuolloin väistämättä lauma, toisin sanoin perhe läheisiä tulevaisuuteen vuorovaikutuksen vastuuvirassa.

Tuolloin myös ma rakkain rinnalle hiljalleen lähestyen.

Ja vaikka kaikki ei käy hetkessä rehellisesti ja ihanteellisimmin vahvimmilleen siunaten parisuhteen.
Toivon että nyt uskit että sinulla on tieto onnellisemmasta elon autuuden tunteesta ajassa.

Tiedän että USKOT vaikket olisi kokenutkaan sitä autuuden tunnetta käytännössä.

Ja näet että ihminen kenellä ei ole kokemusta paremmasta olosta ajan lomassa, ei ihminen tuolloin yksinkertaisesti osaa tavoitella sellaista tyyneyden tilaa jota ei ole kokemut.
Mutta mihin kuitenkin USKOO.

Se YMMÄRRYS eli USKO OIKEIN HYVÄSTÄ.
Asia yksin luo TOIVON kantajalle % mahdollisuudet että OIKEIN HYVÄ RAKKAUS vuorovaikutus käy toteen aina enemmän ja vahvemmin.

Kun ymmärtää tuon oikein hyvän vuorovaikutus tiedon ottaa siis käytäntöön, on ihmisellä vain tuolloin mahdollisuus edes saada käsitys vahvemmin ennen kokemattomasta oikein hyvästä olosta, sekä lisäksi myös kohentaa muiden rakkaiden kollegoiden autuutta.

Tieto olotilan olemassa olosta perustuu PUHTAASTI matematiikkaan.

Matematiikan avulla osaamme siis ymmärtää eli tietää että oikein hyvän autuuden kokemuksen tunteen puuttumisen johdosta, ihminen ei osaa niin suurella prosentilla tavoitella kyseistä aidompaa autuuden tunnetta.

Siten että ottaisi käytäntöön rehellisen OIKEIN HYVÄN elämän tyylin.
Elämäntyylin joka on jokaisen sielun tasapuolisen autuuden kehittymisen saavuttamiseen välttämätön mukaan laskettava summa.

Käytännön yhteydessä laskutoimituksen eli summan johdosta on heillä tuolloin teoriassa ja käytännössäKIN, ympärillä aidosti oikein rakkaimpia uusia ja aina vain uusia lauma eli perheenjäseniä, joista rehellisesti ihanteellisimassa sovussa löytyy ajan kanssa se fyysisen läheisyydenKIN kaipuun paikkaaja.
Tuo "virkapari", silittäjä, yhdessä rakkausruoankin työstäjä eli lopulta se yksi läheisin rakas "kokoaikainen virka partneri" se laskelmallisetkin tiedot huomioon ottava tärkein työn tekijä, ystävä jonka kanssa tehdä vuorovaikutusta ns. "Paratiisiin" vähintään työnä oikein hyvä ateria eli REHELLINEN usko toivo, tieto RAKKAUSRUOKA...

1

395

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mihin kaivattusi

        Ja sinun juttusi kaatui?
        Ikävä
        145
        6069
      2. En löydä sinua

        En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
        Ikävä
        25
        3726
      3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

        Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
        Maailman menoa
        128
        2911
      4. Opettelen sun jokaisen virheen

        ja rakastan sua.
        Ikävä
        47
        2568
      5. Ketä julkkista

        kaivattunne muistuttaa?
        Ikävä
        37
        2421
      6. Ne oli ne hymyt

        Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
        Ikävä
        25
        1945
      7. Hajoaako persut kuten 2017?

        https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
        Maailman menoa
        269
        1914
      8. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

        IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
        Kankaanpää
        51
        1858
      9. Mihin se sysipska hävisi?

        Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
        Ikävä
        34
        1633
      10. Mitä haluat oikeasti

        Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
        Ikävä
        28
        1600
      Aihe