Mikä on hyvä paikka naisporukalle?

Anonyymi-ap

Meitä olisi tulossa 4 villiä ja vapaata viisikymppistä tyttöstä viettämään viikonloppua Kuopioon, tarkoitus kierrellä kaupat ja illat bilettää ja tanssia! Nyt vain olisi hyvä saada vinkkiä että onko tuo Rauhalahti millainen tanssipaikka, onko porukkaa ja onko kaikki pariskuntia vai löytyiskö yksin liikkuvia miehiä tanssiseuraksi ja vaikkapa suatolle astikin? Mitä muita paikkoja löytyy joissa olisi säpinää tulevana viikonloppuna?

5

519

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tulkaa tänne Jyväskylään. Kävelykadulla on kivoja baareja.

    • Anonyymi

      Jolene,Apteekkari,Antura ja Nousu ja tuossa järjestyksessä. Itse löysin viimeksi miesseuraa anturasta.

    • Anonyymi

      Ee myös tiällä Kuopijossa jakseta pilettee, myö ollaan ukkoovuttu jo neljissäkymmenissä semmoseks ärreeks ukonrähjäks, jotta meetä luulis jo aenakii kuusissakymmenissä olijoeks.

    • Anonyymi

      No kyllä se tuo Rauhalahti on varmaan paras paikka viiskymppisille ja kyllä varmaan riittää tanssittajia kun pikkujouluaika ja hyvät esiintyjät, tervetuloa, itsekin yritän ehtiä mukaan rientoihin.

    • Anonyymi

      Karhunpesä.

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      76
      5670
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3161
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      2788
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2092
    5. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      27
      2075
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1879
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      100
      1864
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      1805
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1488
    10. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      17
      1278
    Aihe