Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

whereby.naiset

Erittäin isopallinen vaari 65v haluais näyttää ja katsella.
15809
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Minä katselisin mielellään kun runkkaat.Olen 49v nainen jolla seksi mielessä koko ajan.Voisin myös itsekkin näyttää miten halukas ja kostea mun pillu on.Dildolla tyydyttäisin itseäni jos haluaisit katsoa ja kuulisit myös miten hyvältä minusta tuntuu.Kiihotun kun mies oikein kunnolla ääntelee,huohottaa ja puhuu rivoja minulle.Voisimme yhdessä runkata ja antaa kiiman näkyä ja kuulua.Mieheni tykkää vain katsoa kun vieras mies nussii minua rajusti.Hän ei halua nussia minua ja ainoastaan nähdessään miten iso raavas,ison vatsan omaava mies ottaa minua miten haluaa hän saattaa nussia suuhuni samaan aikaan.Olen jatkuvasti halukas ja pimppi märkänä.Tarvisin jo kunnon panon mutta haluaisin myös nähdä ja kuulla miten vieras mies tyydyttää itseään.Tarvisin useamman kerran viikossa kunnon nussimista.Haaveilen myös että useampi mies ottaisi ja käyttäisi minua,nussisi erittäin rajusti.Saisin kerrankin kunnolla tyydytystä.Haluaisin että vieras mies alistaisi ja ottai minua miten haluaa.

1Äänestä
  • Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa kainaloon tollasen pipipään

    Äänestä

  • Milloinkas sua näkisi ja miten saa yhteyden

    Äänestä

  • Mee niuvanniemeen speden kanssa samaan koppiin buaahaa

    Äänestä

  • missä vois katsoa n49 ?

    Äänestä

  • 7893 kirjoitti:

    missä vois katsoa n49 ?

    Huomenna tiistaina klo 9.00 , huone : aaron64.

    Tule mukaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Huomenna tiistaina klo 9.00 , huone : aaron64.

    Tule mukaan.

    huomenna ei pysty - nyt ois voinu katella

    Äänestä

  • 7893 kirjoitti:

    huomenna ei pysty - nyt ois voinu katella

    Taas tätä tuubaa hehehee ei pysty Eipä taida edes ottaa eteen 🤣😅

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Taas tätä tuubaa hehehee ei pysty Eipä taida edes ottaa eteen 🤣😅

    ihan kohtuudella ottaa :)

    Äänestä

  • 7893 kirjoitti:

    ihan kohtuudella ottaa :)

    Delaa hönö

    Äänestä

  • 7893 kirjoitti:

    huomenna ei pysty - nyt ois voinu katella

    No voi harmi💋

    Äänestä

  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    😋 ­N­­y­­­m­­f­­­o­­m­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#181299855

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

  • Moikka! Olisin kiinnostunut nuolemaan ja nussimaan sun kiimaista ja märkää pillua! Miten saan suhun yhteyttä?

    Äänestä

Kuohi ittes kurppa

Äänestä

Nupinkiillotus auki

Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Erittäin isopallinen vaari 65v haluais näyttää ja katsella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu