Terve!
Olemme tyttö ystäväni kanssa puhuneet että ottaisin häneltä suihin. Mutta tarvitsisin vähän vinkkejä. Mikä tuntuu naisesta hyvältä, tekniikka?
Vastauksia pyytäisin kummaltakin sukupuolelta, kiitos!
Naiselta suihin ensimmäistä kertaa, vinkkejä?
10
9357
Vastaukset
- afro
nuolet, imet ja näykit...
- Raaka-Arska
Ei naiselta voi ottaa suihin saatanan runkku ku ei sillä oo kyrpää....
- toki
Raaka-Arska kirjoitti:
Ei naiselta voi ottaa suihin saatanan runkku ku ei sillä oo kyrpää....
Voipas, mielikuvituksen puutetta.
- Anonyymi
toki kirjoitti:
Voipas, mielikuvituksen puutetta.
Etkö sä oo päässy imeen pillua meinaa vähän tuntuu hyvälle ja maistuu 🤤🥵👅
- Nautiskelijanainen
Kaikkein tärkeintä naista nuollessa on se, että pitää kielen kärjen tiukkana. Mä en ainakaa nauti, jos mies nuolee kuin koira löysällä kielellä.
Älä heti hyökkää klitan kimppuun, vaan suutele ensin kaikkialta muualta. Aloita suusta, kaulalta... ja muista että kosketat klittaa vasta ihan viimeiseksi siinä vaiheessa kun naisesi kiemurtelee halusta ja yrittää liikkeillään ohjata kieltäsi koskettamaan klittaa.
Keskustelkaa mikä tuntuu parhaalta tavalta koskettaa. Klitta on niin herkkä, että sitä tarvitsee hipaista vain sen verran että juuri ja juuri sen kielelläsi tunnet. Sopikaa joku merkki, jolla nainen ilmoittaa pitäsikö nuolla ihan klitan päästä vai sen ympäristöstä.
Kyllä se siitä...- Anonyymi
Mutta onhan siellä vähän muutakin löysää kun miehes kieli 👅🤤
- kokemus puhuu
Sitä todellaki kannattaa kokeilla! Tyttöystävältäni joskus vähän toista vuotta sitten kysyin voisinko nuolla häntä, ja hän suostui ja tykkäsi enemmän kuin uskoikaan!
Noissa hommissahan kukaan ei ole seppä syntyessään, mutta tekniikka rupeaa kehittymään sitä mukaa kun sitä tekee. Ennenpitkää rupeaa huomaamaan mistä oma naisesi eniten pitää, vaihtelee ilmeisesti persoonittain; joku tykkää kun nuollaan lujaa, toinen pitää klitan imemisestä ja joku tykkää kielen pyörittämisestä jne jne...
Kannattaa myös puhua tyttösi kanssa mikä hänestä tuntuu mukavalta. Omilla kokemuksilla saa paremman tuloksen ku muiden antamilla ohjeilla!
Nautintoa elämään teillekin;)- 69
jolla saa muijan nykimään moneksi minuutiksi, mutta se on liian arvokas tieto kaikille kertoa :)
kokemuksen mukana se tulee - Anonyymi
Kun mä sain päästä imettäväksi niin TYKKÄSIN IHAN liikaa ❤️🔥meinaa tuntui hyvältä ja tykkään itsekkin imee ja kaikkee muuta esim muuta yhdyntää ja oma mies tekee sen mun mielestä kaikista parhaiten👉👌 ja kun pääse itse imemään mieheni penistä NAM sanon minä muuten mitä mieltä tykäättekö naiset sperman mausta musta se on hyvää NAM ja mä nielen aina ja kun mies imee niin se nielee kaikki kuolat ja sekin on tykännyt Ja kiihkeän pornon katsominen siinä mukana 🥵 on parasta ja tätä tapahtuu vahintaa 2kertaa päivässä #mun mies on paras ja parhaan Makunen mies tikkari👅
- Anonyymi
Tykkään kun poikkari ensin hyväilee niskaa ja rintoja. Ja sen jälkeen reisiä, häppäreitä ennen kun menee pikkuhäppreille ja klitorikseen. Aivan taivaallinen tunne tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672395- 661377
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww741185EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje41107- 79835
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19780- 43678
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta82660Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe24638- 30636