Marimekko alkaa tehdä Riikka Purran kanssa

Yhteistyötä, yhtiön toimitusjohtajaa alkoi vituttamaan katsella tvstä Verhokangaskolttuja jotka muistuttavat telttoja
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muutkin TV:n katselijat alkoivat aprikoida että
Mistähän verhopakasta toikin mekko on ommeltu

Äänestä
  • !

    SDP:n LaitaVasemmisto ja MyrkynVihreät "naiset" kulkee Jo Telttaan pukeutuneena, onneksi yläosassa on TirkistysLuukku mistä näkee kulkusuunnan !

    HÄÄÄÄÄÄH HÄH HÄH HÄH HÄH HÄÄÄÄÄÄH ja LääääääH

    !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yhteistyötä, yhtiön toimitusjohtajaa alkoi vituttamaan katsella tvstä Verhokangaskolttuja jotka muistuttavat telttoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu