Omasta mielestäni kaikista huonoin sähköbussimerkki mikä HSL-alueelta löytyy. Sattumalta ainoa liikennöitsijä joka käyttää em. merkkiä on Nobina.
En ole pitkään aikaan käyttänyt linjoja 20, 30 ja 40 koska lähes aina niissä on todella kylmä sisällä talvella. Mikä siinä on että ei saada lämmitystä toimimaan. Tämän lisäksi linjakilvet usein pimeinä.
BYD sähköbussit
6
951
Vastaukset
- Anonyymi
Huonoin bussi minkä tiedän on Onnibus
- Anonyymi
BYDIN LAATU AINAKIN TÄNÄÄN 12.1 OLI TÄYTTÄ KURAA JA PASKAA KUN MENIN SILLÄ....
- Anonyymi
BYDIN SÄHKÖJÄRJESTELMÄT EIVÄT TOIMINEEET EIKÄ OVI SYSTEEMIIT
- Anonyymi
Scanian sähköbussi on vielä huonompi
- Anonyymi
878 JA muita voith Vdl valmistellaan pitkään unkarin matkaan Hakunilan busdivarikolla joka on muutettu bäkymmömäksi juutalaisten nopsun somppujen toilesta ETYEI sinne tule lääköreitä tai muita epöilyttäviä henkilöitä JOS HALUAT varikon näkyviin sun pitää seisä 10 sekuntia minikihvelin alla ja SITTEN haxin varikko tulre näkviin ja sä näät 3 metrisen natsi robitin joka tarkistaa et onks sul nobinan univormu ja ooks tummaihane Jos et oo sellane tai juutalaine nii Sit se immottaa niille ja sit muisti pyuhditän ja sitten olet vaan siinä JA MUISTUKSEKI siellä valmistellaan nobinan Citea Autoja unkarin lapsien oelustus mstkaan unkariin NE KAIKKI TULEE SANKAREINA TAJAIDIN KULTA MITALI JA LIPPUTAKO JOSSA HIELUU SUOMEN JA UNKARIN ja NOBINAN lippuja ja sr in sit hiwnl JA MIKSI JUUTALAISET PIILOTTWLEE ja mistä toedän en kerto teille mut jos haluut et ketron sun pitää maksaa 60 euroo nii kerron kuka mulle kerto MUTTA ON HYVVÄ JUUTALSISTA👩🏭👩🏭👩🏭🛋️🛋️🔏
- Anonyymi
Jooo. Selvä. Palstan paras kirjoitus. Kautta aikain
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083