Leppänen jäi valehtelusta kiinni ja joutui puhutteluun. Netistä löytyy asiasta todella paljon asiaa.
VALEHTELIJA
Totuus ei pala tulessakaan.
Valehtelija
19
2242
Vastaukset
- Anonyymi
Osaatko heittää linkkiä mistä löytyisi asiaa aiheesta?
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#181384821
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Otappa lääkkeet ajallaan…
- Anonyymi
Kenestä nyt oikein on kyse? Pelkkä sukunimi ei sano vielä mitään.
- Anonyymi
Vaude joko täällä taas tapahtuu. Ei tarvi siis kutsua palokuntaa.
- Anonyymi
Kunnanjohtaja Leppänen?
- Anonyymi
Varmaankin.
Mutta se nyt on valehdellut niin paljon jotta sais monoo missä tahansa muussa kunnassa.
Se palkittiin(eli sai erioikeuksia)kun heivas sen teknisenjohtajan menee.
Me maksettiin siitä iso penni joten kiitos poliitikot,Leppänen!
Ei sille rahalle olisikaan ollut muuta käyttöö. - Anonyymi
: )
- Anonyymi
Jättäkää nyt se Leppänen rauhaan!
- Anonyymi
Kirjanpitäjäkin lähtee.
- Anonyymi
Ja kenen syy se on? Sitä voi moni miettiä. Moni kyläpoliitikko vois katsoa peiliin.
- Anonyymi
Hylkiö palkattu.
- Anonyymi
Jos on hylkiö palkattu niin mitä se kertoo palkkaajista?
- Anonyymi
Me olemme sitä mieltä että kannattaisi laittaa seksuaalisuutta peliin mukaan. Tosi asiahan on että seksiä saatuaan ei ole niin katkera ja kiero vaan hymy valtaa mielen.
- Anonyymi
Miksi ei tutkittu taustoja.
- Anonyymi
Hävettää että meillä on tollanen virkamies.
- Anonyymi
Olisiko taas hakemassa uutta paikkaa.
- Anonyymi
Ei valittu
- Anonyymi
Ruoveden kunnanjohtaja asuu Lapualla. Erikoista,
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1375318Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii514734Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333727Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom133051Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole462988Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1462740Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862603Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin692337Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt581987Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1531824