En ihmettele miksi

Jollain ihmisellä ei suhteet pysy koossa. Voin vain ihmetellä sitä katkeruuden määrää mitä kokee muita ihmisiä kohtaan.
8224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niin tiedän yhden epätoivoisen joka roikkuu varattujen perässä.

Äänestä
  • Kuvittelee itsestään melko paljon

    Äänestä

  • Perässä hiihtäjiä on aina ollut

    Äänestä

  • Miltä tuntuu kun tämä väite on todettu täysin tuulesta temmatuksi ja olet oikeasti suututtanut perättömän puheen osapuolen, joka ei olisi koskaan itse halunnut joutua leikkeihisi keppihevoseksi? Ette varmasti ole puheväleissä

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kuvittelee itsestään melko paljon

    Jatkahan sitä yksinpuhelua vaan 🦄 hyvä siitä tulee👍 Ehkä siiris ryntää apuun

    Äänestä

Lapsiraukat

Äänestä

Varmaan aika moni😂

Äänestä
  • Oot kusipää

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jollain ihmisellä ei suhteet pysy koossa. Voin vain ihmetellä sitä katkeruuden määrää mitä kokee muita ihmisiä kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu