onneks myin noksut pois tyhjän saapi tekemättäkin sanois päätalon kirkailija jos elossa olis- en osta nokiaa jos ei suunta käänny oleellisesti nykyisestä! :(
nokiasta tulossa WC paperin veroista omaisuutta..
8
839
Vastaukset
- Anonyymi
Jospa Nokia vielä myydään johonkin että saa edes omat sijoittamansa rahat pois tai tätä ainakin toivon.
- Anonyymi
Eihän tuo ole vasta kuin reilut 10 vuotta pyörinyt tuossa muutaman euron molemmin puolin.
Tätä menoa ihmiskunta on jo kadonnut maapallolta, kun Nokia ylittää 5 euroa, mutta hyvää kannattaa odottaa.- Anonyymi
Mistä tiedät että nokia ikinä ylittää viiden euron hintaa?
- Anonyymi
Ite just ostin nokiaa kun on nii halpaa! 2.86 euron hintaa. Nokia on pitkänajan sijoitus!
- Anonyymi
Onnittelut hyvin ajoitetusta ostosta!
- Anonyymi
Todella tosiaan piiiiitkän ajan sijoitus - ehkä n. 30-40 vuoden kuluttua alkaa tuottamaan.
- Anonyymi
Summa Defence panee paremmaksi. Toimitusjohtajan lupaukset viittaavat ensimmäisiin osinkoihin maailmanlopun jälkeen. Luotettava kaveri, sillä tuo voi olla tottakin.
- Anonyymi
Fast Company-lehti vuodelta 2008 mielenkiintoista luettavaa:
Dr. Tero Ojanperä: Nokia's plan to Rule the World.
Heh, heh.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15414512Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408346Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486092SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1745727Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124457HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.734355Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm684130Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263995"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153740Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1011566