Hahhahhaaa, vähän aikaa sitten modet poisti sen viestin jossa sanottiin rasmusta paskaks. Siitä tuli kauhee pissisten ja normaaleitten ihmisten välinen väittely mutta modet poisti sen ku normaaalit ihmiset oli niin pissisten yläpuolella voitolla.
Hahahaaa, The Rasmus on paska! Ja sen fanit on semmosia Se lauri on niinq ihq! Mä haluun sen kaa naimisiin! vitun pissikset.
Hah
7
368
Vastaukset
- MeRules
Vihaan rasmusta.
- Klintti Westwood
Olen kanssanne täysin samaa mieltä!
- ..sano.
rasmus on HUONO.
- hmpf
Äh, en minäkään bändistä pidä, mutta älkäähän yleistäkö! Miksi muuten edes olette palstalla, haukkuaksenneko? ...tulee mieleen antti tuisku-fanit nightwishin siv.. heh:)
- Rasmusgirl
Itse olen Rasmus fani ollut jo 5 vuotta.En mielestäni ole mikään ihQ pissis joka haluis Laurin kanssa naimisiin.Lauri on kyllä ihana mutta ei se sitä tarkota et haluisin sen kanssa naimisiin.Arvostan Rasmuksen poikia ihmisinä, en pelkästään idoleina.
- crow_girl
Olen aivan samaa mieltä kanssasi!!!
- B-Chan
Miten määrittelet "normaalin ihmisen"? Ja enpä taida tuntea ainuttakaan pissistä, joka Rasmusta kuuntelisi. Heidän mielestään ko. bändi kun tuntuu olevan "out".
Täytyy myöntää, fanitan Rasseja. Minua tuskin kukaan pissiksesi luokittelee, olen nimittäin aina ollut se jolle nämä "pissikset" nauravat. Johtunee kai siitä etten ole yhtä säälittävä kuin he ja uskallan olla mitä olen.
Viestisi muuten antaa sinusta huonon kuvan. Ihme jos olet yli kymmenvuotias. Miksi edes ylipäätäsi vaivauduit tälle palstalle tulemaan, jos et pidä bändistä?
Btw, kuuntelen myös heviä. Ja tiedostan kyllä olevani outo.
Eletään sovussa, jookos? ^_^
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3156837Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693926- 2073106
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242807- 741932
- 1461692
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101682Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891408