Ässillä huutoriita Dubaissa

Stepuliukko avaa taas sanaisen arkkunsa ja kertoo millainen on lokki B.
16494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Joutuuko jauhopari Dubaissa vankilaan muutamaksi vuodeksi ?

Äänestä
  • Nytkö jo alkaa tälläistä tekstiä tulemaan palstoille, voi hyvänen aika sentään .

    Äänestä

Älkää nyt, kyllä tuossa vähän aikaa menee ennenkuin alkuhuuma katoaa. Stefu joutuu niin suuriin rahavaikeuksiin että menee taas kiväärin kanssa jonkun kaverinsa mökille uhkailemaan.

Äänestä

Toivottavasti stefu vetää perseet olalle ja antaa soffan kuulla kunniansa.

Äänestä
  • Puoliarabi saattaa maistattaa Stefanilla ikkunankarmia.

    Äänestä

  • Hyvää Itsenäisyyspäivää, Rauhaa, Rakkautta sekä Lämmintä mieltä!

    Äänestä

Joko piripari pääsee taas vauhtiin 😋

Äänestä
  • Stefan on kaverinsa kans työmatkalla jos sen tiedon haluatte tieoonne 😎.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Stefan on kaverinsa kans työmatkalla jos sen tiedon haluatte tieoonne 😎.

    Sofia tiesi asiasta ja lähti jo edellä jahtaamaan? Toivottavasti Seiska kohta tekee jutun että onko kohupari taas yhdessä kun samaan aikaan ovat Dubaissa. Hyvää mainosta Stefulle taas.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Stefan on kaverinsa kans työmatkalla jos sen tiedon haluatte tieoonne 😎.

    Mummo tiedottaa .......tieoonne......😳

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Mummo tiedottaa .......tieoonne......😳

    KukkaKUPPA korjaa....

    Äänestä

Tyhjää täynnä , tyhjän toimittajien spurgu paikka.....

Äänestä

Stepuli jaksoi Dubain-lennolla odotella alun 10 minuuttia kuivin suin. Sitten olikin kiirettä, ainakin lentoemoilla juomakärryjen kanssa. Joku kanssamatkustaja näki Dubaissa Stepulia kannettavan koneesta ulos. Olikohan kyseessä sairaskohtaus?

Äänestä
  • Stefanil on näköjään tosi iso urakka työmaa kysymyksessä taas tällä hetkellä, lähti heti aamulla kaverinsa kanssa ja kuvannut toimistolta ja työmaalta kuvia 🤗.

    Äänestä

  • Ei ollut kuin sinun harhat ja äänet oli vaan kysymyksessä, pitää muistaa aina sinun hoitaa lääkitys tosi säänölisesti koska olet sairas.

    Äänestä

Parempi palvelu kun rutikuivassa Tallinnassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Stepuliukko avaa taas sanaisen arkkunsa ja kertoo millainen on lokki B.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu