Kertokaahan maisterit ja dominat minkälaisia sääntöjä olette laittaneet subeillenne ja miten tiukkaa kuria pidätte?
Orjan/subin säännöt ja kuri
6
1494
Vastaukset
- Anonyymi
Laukeaminen ilman lupaa on kielletty. Luvattomasta laukeamisesta seuraa rangaistus (en ikinä anna lupaa laukeamiselle 🤭).
Subi joutuu sessioissa aina konttaamaan talutushihnassa.
Subi saa palkintona nuolla Masterin tennarit ja joskus suihinoton jälkeen saa kuset naamalleen.
Perseeseen panen paljaalla ja subi saa kotimatkalla valuttaa spermat housuihinsa.
Lisäksi käytössä on nipistimiä, piiskoja, kahleita, pakkopaitoja, sähköä, huppuja, nahkaa, latexia, kumia jne…
Subia voi käskeä keksimään sääntöjä… ja huonoista säännöistä rangaistaan tai ne muokataan ankarimmiksi…
Ja edgin on tietenkin kivaa… subi sidottuna ja sen jälkeen päästää sen 10 kertaa lähelle laukeamista. Sitten subin munat laitetaan lukkoon. Seuraavalla kerralla subi on aika palvelualtis.
Yksi rangaistus on tietenkin se, että antaa subin odottaa seuraavaa tapaamista munat lukittuina vaikka pari viikkoa. Säännöt ovat yhteiset pelisäännöt ja niiden määrittäminen riippuu subin omista rajoista... kun säännöt on sovittu, niistä pidetään kiinni eikä niitä rikota, koska vain silloin ja siten kumpikin osapuoli, myös antautuva ja alistuva subi, voi nauttia täysin estoitta ;) Kuuliainen subi tietää miten Domiaan miellyttää ja palvellaan, kaikenlaisin ja moninaisin eri tavoin... Kuuliainen subi nauttii kun Domi nauttii...
- Anonyymi
Ja Masterina nautin kun subi nauttii. Jos subilla ei edes stondaa sessioissa (vaikka tehdään hänelle mieluisia asioita), niin en siitä nautintoa saa.
- Anonyymi
Meillä on d/s ja kotikurisuhteen yhdistelmä. Mies alistuva osapuoli.
Olen määrännyt kaikki kotityöt hänen tehtäväkseen. Ne tehdään joko niin, että hänellä on yllään pelkkä t-paita tai sitten määrään hänet pukemaan ylleen sisäkön asun. Sisäkön asuun tai naisten seksikkäisiin alusvaatteisiin pukeutuminen toimii myös häpeärangaistuksena.
Jos kotityöt on huonosti tehty, annan piiskaa ja sitten ne tehdään uudestaan
Hänen kuuluu valmistaa ruoka minulle (osaa kokata) ja tarjoiltava sanoen: ole hyvä, arvon rouva.
Pöytään hän ei saa istua ilman lupaa. Jos lupaa ei tule, hän jää seisomaan pöydän viereen. Ja syö siis seisten.
Hänen tulee puhutella minua arvon rouvaksi ollessamme kahden kesken tai kun läsnä on muita dommeja, ystäviäni. Heitä hänen tulee puhutella rouviksi. Mutta em. tilanteessa hänellä ei ole lupaa puhua, ellei joku puhuttele häntä ensin.
Kun liikumme ulkona, hänellä on usein pitsihepenet vaatteiden alla.
Jos haluaa lähteä ulos kavereidensa kanssa, on kysyttävä lupa minulta. Mentävä polvilleen eteeni ja sanottava: Arvon rouva, saisinko...?
Toisinaan annan luvan, mutta määrään milloin pitää viimeistään olla kotona. Joskus en anna.
Rangaistuksiksi annan piiskaa ja tukkapöllyä. Laitan nurkkaan häpeämään tai seisomaan keittiökakkaralle pitsihepenet yllään kahdeksi tunniksi. Seisköön siinä häpeäasussa ja miettiköön tekojaan.
Kiroilusta pestään suu saippualla.
Hän saa kuritusta, jos on käyttäytynyt huonosti. Tai jos minä katson, että muistutus, siitä miten käy jos on tuhma, on tarpeen ja paikallaan.
Ennen aloitusta, hänen on polvistuttava eteeni ja pyydettävä rangaistusta.
Kun liikumme missä tahansa, hänen on avattava ovet minulle.
Vaadin täydellistä tottelevaisuutta, nöyryyttä, kohteliaisuutta ja alistumista. - Anonyymi
Kiinnostavaa
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP jo 100 % suositumpi kuin persut
Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst19514027Ikävä sinua mies
Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i494858Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa
Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58674449Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen
No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat2233742PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas
https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija1063542Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia
tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,1133450Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä
Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.752044Maajussi-Ville herättää kysymyksiä - Etsiikö oikeasti rakkautta vai mainostaako oliiviöljyä?
Mitä mieltä olet: etsiikö Ville rakkautta vai mainostaako oliiviöljyään? Maajussille morsian -ohjelmassa yksi maajusseis161395Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.
Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt1561109Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu
Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun2891078