Onko pakko kello 05 Aamulla Rahankiilto silmissä, Aurata olemattomia lumia, Paskana olevalla hydrauliikkakauhalla herättää koko kuusihaankadun ihmiset.. Mistähän Muropaketista on saanut pätevyyden hinkata ja hakata sillä kauhalla asfaltti paskaksi.
uskomatonta touhua!!
VALITAN TODELLAKIN VALITAN KUN EI SAA NUKUTTUA JA TÖIHIN PITÄISI MENNÄ.
Kello 05 AAMULLA AURAAJA!
Anonyymi-ap
2
466
Vastaukset
- Anonyymi
Aurataan sieltä sitten vasta iltapäivällä👍
- Anonyymi
Miten ihmiset voivat olla näin vähämielisiä?
Auraus aamulla ei käy, illalla ei käy, ja jos käy niin on väärin aurattu.
Olit kiitollinen kun se aura edes käy siellä, toivottavasti alkaa käynnit harventumaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p466127Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3135075Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604854Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1364662Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203890Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192404Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32188Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241815- 731782
- 2201512