Kuulin ikävän uutisen

Hehku ja Nalle ovat eronneet 🙏 peace✌️
19327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Lakanalle

Äänestä

Nämä aina piristää😆😆

Äänestä
  • Voi kiitos kun oltiin niin kivoja et meidän mainitseminen piristää näin vuodenkin jälkeen :)

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Voi kiitos kun oltiin niin kivoja et meidän mainitseminen piristää näin vuodenkin jälkeen :)

    Sinä olet huono mies.

    Äänestä

Mut ei siinä, vähän sivusta seuraillut niin mulla on vahva epäilys kuka näiden takana on. Nikillinen tyyppi... siitä on poliisin helppo selvitellä sitten, puhelinnumeronhan rekisteröityminen vaati ja sieltä sitten saadaankin sut kiinni vaikka anonyymisti kiusaatkin.

Äänestä
  • Olihan mulla nikki senkin hölmö. Hehkulamppu :)

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Olihan mulla nikki senkin hölmö. Hehkulamppu :)

    Kyllä neiti opettaja :)

    Äänestä

Hehkun ja Nallen suhde oli kulissia
Nalle oli homo.

Äänestä
  • Jos se helpottaa harhoihisi niin ajattele vaikka niin.

    Äänestä

holle on homo

Äänestä

Miten voi erota jostain mitä ei ikinä ollut
T. Hehku

Äänestä
  • Miten voi aina matkia toista? Onko mitä tuo toinen on sinulle tehnyt?

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Miten voi aina matkia toista? Onko mitä tuo toinen on sinulle tehnyt?

    Kuka toinen? :)

    Äänestä

Ollaan some-kavereita, sitä minä kannatan. Ja ystäviäkin ehkä joskus eikös niin👍

Äänestä

Kannattaa varmaan hankia Iääkitys, kun tuollaisia kuulet.

Äänestä
  • Minkälainen lääkitys sinulla on?

    Äänestä

Sinustakin on otettu ero jo ajat sitten.

Äänestä

Meillä on ystävyydessä päämäärä ja itse suuntaan sitä kohti. En aio pelätä sinua vaan käyn täällä joskus. Haen apuni muualta, joten sinun ei tarvi enää. Auta vaikka jotakuta toista. Näkemiin ja hyvää joulua toivottelen. Luulen, että me molemmat mahdumme tänne maailmaan😊

Äänestä

Nallella on jo oma sussu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hehku ja Nalle ovat eronneet 🙏 peace✌️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu