Saatanan tunarit

Anonyymi-ap

Mitähän poliittiset päättäjämme voisivat vielä tehdä huonommin kuin mitä ovat puuhastelleet Suomen suvereeniuden menettämisen puolesta pari viimeistä vuotta? Olisko vielä joku idioottimainen projekti, jolla halvennettaisiin suomalaisia? Luulen, että tämän alemmaksi emme voi enää vajota kun olemme antaneet USAlle ensin kauttakulkuoikeuden ja viimeksi oikeuden sijoittaa raskaita aseitansa Suomeen ja pitää joukkoja vapaasti Suomessa.

Tämähän on ihan perseestä. Sale haloo - onko järki jättänyt?
Sanna on kyllä nyt kirosana. Hän on todellisuudessa natsimielinen - kävijän hän Ukrainassa tunnetun natsijohtajan hautajaisissa osoittamassa kunnioitusta. Mistään muusta EUn valtiosta ei niihin peijaisiin menty.
Sanna Marin on ehdottomasti vaaraksi Suomelle.

Saatanan tunarit

2

661

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mainitsemiesi Nato-jäsenyyden ja narkomaani-Sannan lisäksi kokkareet ovat aina ajaneet maamme talouden kuralle. Nyt kokkareiden tavoitteena on siirtää sotepalvelut yksityisille, kun rahoitus tulee valtiolta leikkausbudjetin kautta. Tuppelo ja Urpola eivät osaa edes laskea kolmeen:
      https://www.youtube.com/watch?v=QHChvRtuVWE

      Zaatanan tunarit!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      31
      3914
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2619
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      44
      2594
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      8
      2375
    5. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      29
      2228
    6. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      303
      2103
    7. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1829
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      46
      1633
    9. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      46
      1498
    10. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      141
      1477
    Aihe