Gefinasta !

Saattaa olla apua jos hiustupessa on vähäänkään eloa,eihän uusi nurmikaan kasva ilman siemeniä.AJATELKAA EDES VÄHÄN.
1574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun ne tupet on kerran kualleet DHT:n/seborrean vaikutuksesta, ei niitä elvyttää voi muukun geeniterapia.. Gefinan ehkäsee hengissäolevia tuppia surkastumasta ja saa jäljellä olevat kasvamaan normaalia paksumpina DHT- inhibiition seurauksena.. käänteisesti, mies jolla on normaalimäärä hiuksia ja elinvoimaisia hiustuppia voi finasteridillä saada itselleen normaalia paksummat hiukset ja tuuheamman hiuskuontalon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokke kirjoitti:

Saattaa olla apua jos hiustupessa on vähäänkään eloa,eihän uusi nurmikaan kasva ilman siemeniä.AJATELKAA EDES VÄHÄN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu